Rješavanje mikrozadataka na netu

poruka: 7
|
čitano: 14.247
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Rješavanje mikrozadataka na netu

Pozdrav svima,

 

zanima me ima li netko medju vama iskustva s rješavanjem mikrozadataka na netu koje nudi Crowdflower?

 

Radim te zadatke preko različitih channela preko godinu dana, znaju biti jadno plaćeni pa do super plaćeni.... svi savjeti, tipovi i slično su dobro došli, skupljam iskustva...

 

A za početak, ja ću podijeliti neka svoja iskustva, čisto za pokretanje rasprave... ili moj vlastiti monolog sam sa sobom {#}

 

kakvi su to zadaci?

to su jednostavni zadaci koji se mogu riješiti za 1 - 5 minuta, a plaćeni ste 1 - 20 centi po komadu, ako ste skoncentrirani i brzo rješavate, te točno rješavate, zna se zaraditi 0,5 - 3 dolara po satu... nije puno ali ih ja volim rješavati uz kavicu, čisto da ne čitam ove naše novine jer odmah padnem u depresiju... a lovu koju zaradim povučem na Paypal pa trošim na igrice {#}

(zadnji put kad mi je žena vidjela da sam provukao american na netu za neku igru, bilo je zabavno {#} )... ovako svi sretni i zadovoljni...

 

tipovi zadataka:

pronadji autora članka

pronadji mail blogera

pronadji web stranicu neke firme

provjeri je li adresa i kontakt info na nekoj web stranici točan

klasifikacija web stranica na netu / vieo filmića na youtubeu

 

itd. itd... zadatke raja dosta brzo riješi pa stalno dolaze novi pa nije dosadno...

 

eto, za početak....

 

Maše vam Baba

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje mikrozadataka na netu

evo dok se netko pridruži, budem ja malo dijelio svoja iskustva...

 

kako izgledaju zadaci:

 

http://s18.postimg.org/kxoocqa5l/slika_zadaci.jpg

 

kao što vidite, od malo plaćenih do malo bolje plaćenih....

 

što znače oni brojevi 1, 2 i 3?

 

kao i u svakom poslu, treba se dokazati... to su badgevi (značke).... na početku nemate nijedan badge i radite samo zadatke bez badgea... poslodavac odredjuje koji radnici bi trebali raditi na njegovom zadatku.

 

nakon što riješite početni skup zadataka, dokazali se da radite točno i precizno, dobijete badge 1 i imate pristup tim zadacima... ako opet rješavate sve točno, accuracy visok, dobijete badge 2 itd...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 2:01 (babaroga1x).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje mikrozadataka na netu

koliko tu ima posla i jel se isplati?

 

pa evo dokaza...

 

zadatak gdje se za neke groupone (ala crno jaje i slično, samo američka verzija) traži da se odredi jel search termn odgovara ili ne.... ovo je samo jedan, kad se riješi još njih 5 - 6, task je gotov.... ja natukao 200 komada :D

 

da, znam, imam jako bogat društveni život :D

 

http://postimg.org/image/cvfl0trmt/

 

ako neko želi link na stranicu gdje se rješavaju zadaci, nek mi se javi privatnom porukom, admini ode banaju bez milosti pa da ne odletim...

9 godina
neaktivan
offline
Rješavanje mikrozadataka na netu

ovi moji taskovi zaista znaju biti zli.... ili nema posla pa zujim i moram čitati crnu kroniku na netu, ili lupe preko 50 različitih jobova, s desecima tisuća taskova... neki taskovi su za početnike (1-3 centa po tasku), a neki su za ljude s badgevima ... ja recimo rješavam taskove gdje moram tagirati ključnom riječi turističke slike (6 centi po tasku)... nekih 40 - komada u sat vremena sredio sinoć....

 

skupi se u mjesec dana lijepi džeparac.... ili za platit dva računa... struja i telefon....

 

ako imate pitanja, samo pucajte, tude ili na pm

 

Baba {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 11:42 (babaroga1x).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rješavanje mikrozadataka na netu

Ja poceo radit i jedini problem mi je sto nema dovoljno taskova za lvl 0 bitno se probit na lvl 1 onda se predje za par dana sve i moze se ocekivat neka zarada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje mikrozadataka na netu
Evo i ja bih se mogao poceti zabavljati sa ovim,znaci isplacuju kako treba itd?I samo se trebam regat na crowdflower.com i mogu krenut?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rješavanje mikrozadataka na netu
I gdje nalazis taskove?Registrirao sam se i logirao ali samo nailazim na statistiku taskova gdje je sve 0 normalno,preko moba sam trenutno pa moze bit do toga?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice