Testiranje za posao

poruka: 16
|
čitano: 35.189
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

pozdrav svima,

 

evo konacno sam upala u uzi krug za sys admina jedne tvrtke u zg u.

u srijedu imamo testiranje, radi se na win serveru, backupi, sasavljanje opreme i tako to...

imam nesto sitno iskustva u tome, pa sad su nam rekli da ce testiranje bit kojih sat vremena.

sad me sve muci sta bi moglo kod toga testiranja doci?

jel imo tko kakvih uskustava? svaki savjet je dobrodošao.

Hvala svima

Danijela

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testiranje za posao
danijela_linux kaže...

pozdrav svima,

 

evo konacno sam upala u uzi krug za sys admina jedne tvrtke u zg u.

u srijedu imamo testiranje, radi se na win serveru, backupi, sasavljanje opreme i tako to...

imam nesto sitno iskustva u tome, pa sad su nam rekli da ce testiranje bit kojih sat vremena.

sad me sve muci sta bi moglo kod toga testiranja doci?

jel imo tko kakvih uskustava? svaki savjet je dobrodošao.

Hvala svima

Danijela

 a kako di, sve ovisi o firmi o o tome čime se firma bavi i što su tražili u natječaju.......

 

ja sam imal (IT firme) testiranja di se ispitivalo moje obiteljsko stablo (ko se čime bavil), onda bilo je svakakvih nebuloza koje nisu ni izbliza bile povezane sa navedenim radnim mjestom al bilo je i testiranja di se je (ajme čuda) i znanje testiralo no opet tu je bilo i nebuloza poput formatiranja word teksta (MCSA/MCSE pozicija) a recimo zadnje testiranje na kojemu sam bilo je bilo najsličnije microsoft ispitima, znači pitanje i onda a/b/c/d

 

enivej pogledaj kaj su stavili na prijavi da se traži pa onda to malo detaljnije prouči

 

ps-držim fige

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Testiranje za posao

Kako reče kolega možeš očekivati svašta, npr iq test, psihotest, matematičke zadatke itd. Samo treba da  znate da iq i psiho testove ne smiju provoditi poslodavci na osnovu nekih online obrazaca (slučaj iz Splita), već iste u svojim ordinacijama provode ljudi specijalizirani za to..

sʌǝ ɾǝ ʞɹǝunןo uɐodɐʞo :( http://clientsfromhell.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

Ja sam na svim tim tzv. testiranjima ispadao poprilično glup, onda sam jednog dana rekao OK dosta idem pokazat ljudima što ja u biti znam i što sam ja napravio i tako na jedan razgovor sam ponio laptop sa svojom izrađenom aplikacijom i dobio sam posao u roku odmah, eto da sam rješavao testove još uvijek bih bio glup i išao rješavat testove da dokazujem koliko sam glup. 

 

 

I'm from Hollywood
 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testiranje za posao
woodgamesfx kaže...

Ja sam na svim tim tzv. testiranjima ispadao poprilično glup, onda sam jednog dana rekao OK dosta idem pokazat ljudima što ja u biti znam i što sam ja napravio i tako na jedan razgovor sam ponio laptop sa svojom izrađenom aplikacijom i dobio sam posao u roku odmah, eto da sam rješavao testove još uvijek bih bio glup i išao rješavat testove da dokazujem koliko sam glup. 

 

 

 zaboravljaš da testiranja za posao u pravilu rade psiholozi na grupi od 10/20/50 ljudi i da ih uopće ne zanima tvoja aplikacija

 

(al sviđa mi se pristup)

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
RE: Testiranje za posao
woodgamesfx kaže...

Ja sam na svim tim tzv. testiranjima ispadao poprilično glup, onda sam jednog dana rekao OK dosta idem pokazat ljudima što ja u biti znam i što sam ja napravio i tako na jedan razgovor sam ponio laptop sa svojom izrađenom aplikacijom i dobio sam posao u roku odmah, eto da sam rješavao testove još uvijek bih bio glup i išao rješavat testove da dokazujem koliko sam glup. 

 

 

Znatizelje radi, kakva je to aplikacija bila?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Testiranje za posao
z1k4 kaže...


 

Znatizelje radi, kakva je to aplikacija bila?

 

Klijent server aplikacija.

 

Što se tiće tih grupa, da bilo je i u konkretnom slučaju kandidata i kao test, razgovor isl. , vidio sam da je šablona svugdje ista, pa sam zaključio da je jednini način da napravim nešto neočekivano, inaće od tada idem manje više stalno protiv uvriježenih pravila posebice protiv zatucanih mišljenja , naravno kada padnem ima "izlaznu strategiju" . pčelarstvo :) 

I'm from Hollywood
10 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

Zanima me ima li itko iskustva sa firmom RIS d.o.o. i njihovim testiranjima za posao.

Dobio sam poziv za testiranje, koje je u Rijeci. A ja sam u Splitu, pa ne znam jel se to uopce isplati pokusati... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

evo javljam za slučaj ako nekome nekad bude trebala informacija za RIS doo.. {#} Firma je krajnje neprofesionalna

i ne isplati se gubit vrijeme na njihove natječaje

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

Pozdrav, da ne otvaram novu temu pitati ću ovdje..

 

Pozvan sam na psihologijsko testiranje u Croatia osiguranje pa me zanima što mogu očekivati? Mjesto je softverski inženjer. Otprilike koliko može trajati testiranje, da li su testovi i/ili razgovor, konkretno u CO ako je netko bio...? Hvala :>

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Testiranje za posao

Psihološko, a ne psihologijsko testiranje. Na kojemu ćeš vrlo vjerojatno pasti. Život je okrutan, jebiga.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Testiranje za posao

Jebeno frende.

 

I psihologijsko je, tako je navedeno ;)

12 godina
neaktivan
offline
Testiranje za posao

kako ni to nije zakonom regulirano poslodavci mogu zahtjevati sve i svasta.od psihotestova i iq testova do nekih zadiranja u privatnost i sl.

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Testiranje za posao
wes1337 kaže...

I psihologijsko je, tako je navedeno ;)

 Davatelji su osiguranja oduvijek bili poznati kao vrsni lingvisti-hobisti čija su jezična rješenja promijenila suvremeno poimanje čovjekove jezične djelatnosti. Zaista nemam pojma zbog čega budale studiraju lingvistiku i/ili neke jezike kad se sve to znanje može steći dobivanjem posla u osiguravajućem društvu. Kvragu, što bih ja dala da mogu raditi tamo! Možda bih - umjesto glumatanja gramatičke nacistice - mogla spoznati pravu svrhu gramatike kao pojma, ali i knjige. Samo je nebo granica kad radiš u osiguravajućem društvu!

 

Bedačino jedna bedasta.

 

=xfact= kaže...

kako ni to nije zakonom regulirano poslodavci mogu zahtjevati sve i svasta.od psihotestova i iq testova do nekih zadiranja u privatnost i sl.

 Kakotodasenatestoveinteligencijeuvijekžalenaizgledglupaviljudi?

 

P. S. Zašto je desktop inačica BUG-ova foruma tako frustrirajuće spora na smartfonu? Diskriminacija osoba koje žele sve mogućnosti obrade teksta, ali ne žele kupiti računalo? :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
12 godina
offline
Testiranje za posao

Baš si mi simpatična Arendelle. Na rano jutro oko 4 sata izvrijeđaš ljude. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Testiranje za posao

Ej,

ukoliko slucajno danas vidis ovo bilo bi mi od koristi,

Sutra idem na testiranje, cula sam da je test uzasno velik, ali ne znam sto se sve testira, mozes li mi reci od prilike? kakva su pitanja bila, da znam, ukoliko se budem pripremala, sto da si ponovim. 

A ukuliko to ne vidis danas, mozes mi rec zbog cega su neprofesionalni, cula sam da je tako bilo prije, ali da se sada promijenilo to, a i da su place narasle.

LP,

Kristina

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice