100% Disk i blue scree driver-a

poruka: 4
|
čitano: 1.204
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
100% Disk i blue scree driver-a

Gledao sam forum i nisam nasao slican problem mome pa sam otvorio ovu temu.

 

Trenutno koristim windows 8.1 koji sam instalirao prije 2dana , disk usage je bio na 100% ,ali sam uspio ugasit neke programe i sada je super. Ali kada idem instalirati drivere za graficku disk usage se popne opet na 100% i nakon odredjenog perioda instaliravanje drivera za graficku pojavi se blue screen i moram resetirati PC. Svasta sam probavao takodjer sam gledao sa Hd tune-om je li problem u HD ali program prikazuje da je sve uredu. Prije win8.1 instalirao sam i win10 pa sam mislio da je to win10 ,ali ocito nije. Ne znam vise sta da radim sve sam pokusavao ,od antivirusa,provjera harda,iskljucivanja proccesa ali to ocito djeluje samo privremeno jer cim nesto ''zahtjevnije'' radim kao instalaciju drivera disk usage se popne na 100%. Ako itko ima bilo kakav savjet ili zna rijesit problem neka slobodno napise.Hvala!

 

graficka: ati readon 7850 2gb.

eune : Flaeryy
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
100% Disk i blue scree driver-a

a ostale specifikacije pc-a su?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 100% Disk i blue scree driver-a

4gb rama, amd black edition quad core 3.4ghz, 500gb , hd 7850 2gb, extreme3 970 maticna ploca.

eune : Flaeryy
16 godina
offline
100% Disk i blue scree driver-a

provjeri da li ti rješenje na ovom linku pomaže http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2045646/windows-100-disk-usage.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice