Artefakti graficke

poruka: 29
|
čitano: 3.892
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
artefakti grafa

Ovako imam artefakte, vec sam imo jednu temu otvorenu da ne duljim. Ovako imam garanciju i sada ti artefakti se javljaju samo u nekim igrama. Ako ja odvedem to na servis oni nece upaliti igru i gledati kada ce se pojaviti sigurno. Ima li ista da ja tu ucinim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Artefakti graficke

Skini FurMark podigni postavke i nek se malo zagrije pa vidi bacal onda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
14 godina
offline
Re: Artefakti graficke

 Ne znam... Ne izgledaju kao "pravi" artefakti. Probaj posudit od druga kablo koje spaja monitor i pc, ako ne bude do kabla probaj graficku prebacit u drugov comp i instaliraj istu igricu i vidi jel tamo ima isti problem.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

Sve sam ja to uradio i isto je. E sada ima na grafickoj bios switch, nesto sam malo cito o tome ali mi i dalje nije jastno, sta je to i cemu sluzi. Je li mogu to uraditi, oce li to ista popraviti?

12 godina
protjeran
offline
Artefakti graficke

mozes slobodno pomaknuti switch nemre grafi biti nista, bios switch obicno samo mijenja taktove itd..no izgleda da ti je grafa odapela, kakvo je stanje u drugim igrama?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

GTA V i WoT ima problem, ostalo sve pici fino normalno, i to zahtjevnije igre 100 puta to mi nije jasno.

Kada taj swtich pomaknem, komp se restarta i sta moram uraditi

12 godina
protjeran
offline
Artefakti graficke

pa ugasis prvo komp pa onda pomices bios switch, lol!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

Pa ne znam, prvi put se susrecem sa tim

10 godina
offline
Artefakti graficke

Izgleda kao ne stabilna memorija grafe, svakako probaj updateat drivere i probat sto vise igara i benchmarka kao Heaven i Valley

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Rjesio sam okretanjem bios switcha. Nema nicega vise, nikakvih gluposti. Moze li ni netko objasniti kako je moguce da je do toga?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Artefakti graficke
Nisu to nikakvi artefakti nego je to do kabla od monitora, jesi pogledao kabao? Ne vjerujem da je samo do bios switcha
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Ja sam bios switch okreno i sada radi na 1266Mhz, a prije na je radila na 1306Mhz. To je to nista vise...
10 godina
offline
Re: Artefakti graficke

Znaci da je nestabilna na onom "OC" modeu, zato je nizi clock stabilan. Ako imas gar. reklamiraj, koja je to kartica uopce ?

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
D3lBoy kaže...

Znaci da je nestabilna na onom "OC" modeu, zato je nizi clock stabilan. Ako imas gar. reklamiraj, koja je to kartica uopce ?

 Kartica je RX 480 Sapphire 8GB. Imam garanciju, ali covjek koji mi je prodao reko mi je da oni nece upaliti igricu i igrati da ce se javljati ti "Artefakti". Da li moze biti do maticne da ne moze to podrzati?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

Ako garancija vazi odnesi je i reci tocno di se problem javlja  (Koja igra,kad, itd..) onda ce probat

7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Problem je sto je moram slati u drugi grad.. jedino da napisem na papir
10 godina
offline
Re: Artefakti graficke
YusteR kaže...
D3lBoy kaže...

Znaci da je nestabilna na onom "OC" modeu, zato je nizi clock stabilan. Ako imas gar. reklamiraj, koja je to kartica uopce ?

 Kartica je RX 480 Sapphire 8GB. Imam garanciju, ali covjek koji mi je prodao reko mi je da oni nece upaliti igricu i igrati da ce se javljati ti "Artefakti". Da li moze biti do maticne da ne moze to podrzati?

 Snimi artifakte, mobitelom ili softwareom. Opiši gdje ih tocno vidiš.

Ja sa svojom 290X isto nisam imao artifakte u benchmarcima vec samo u par igara, snimio i prihvatili su.

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Jedino da im stavim na usb da vide te probleme jer moram slati za drugi grad.
10 godina
offline
Re: Artefakti graficke

YouTube pa na mail servisu

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Nista idem ja prvo pitat njih na mail moze li to proci.. Hvala puuuno na pomoci.
11 godina
offline
Artefakti graficke

jel moguce da je pajdo koji ti je prodao flashao neki bios gore?
da probas naci neki bios za nju pa flashati....

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
Ipak ne bi da nesto pokvarim pa da garancija ode u pm. Bolje mi je probati na servisu njihovom ako prodje prodje..
10 godina
offline
Re: Artefakti graficke
YusteR kaže...
Ipak ne bi da nesto pokvarim pa da garancija ode u pm. Bolje mi je probati na servisu njihovom ako prodje prodje..

 Ako oni u servisu nađu na njoj modani bios također najvjerojatnije neće prihvatit garanciju stoga bi ti najbolje bilo da staviš zadnji originalni bios. Vrati prije sklopku na neispravni bios

neda mi se
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 22:11 (nicky.sl).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

Da razumijem.

Na bios settingsu ovom kako clock jacem na 1306 javljaju mi se linije i tako te gluposti.

 

Slat cu ubrzo ali morat cu se malo pomuciti jer je u furmarku i tim programima sve uredu.

Kad sam prebacio na nizi tj. bios switch okreno na 1266 mhz sve je uredu osim sto mi wot crasha... Imam najnovije drivere ali opet crasha. Ima li ovjde ikakve pomoci dok cekam da posaljem grafu dalje na servis?

8 godina
neaktivan
offline
Artefakti graficke

Ja bi je slao imao sam 290 sa slicnim problemom meni je na drugom biosu samo crna slika bila a na prvom sve dobro radilo.

Na kraju crkla -.-"

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke

A jbg mogu reci da je sve u redu i naplatiti mi da sam im potrosio "vrijeme"

8 godina
offline
Artefakti graficke

A gle, isto tako sve kaj su ti rekli forumaši je ok, isto tako se možeš mailom obratiti i Sapphire-u sa linkom na youtube kad napraviš snimke, pa i da čuješ njihovo mišljenje. Grafička mora raditi na oba biosa, a ne samo na jednom, stoga imaš garanciju, lijepo ju vrati od kud je došla uz naznaku sa navedenim problemima i voila. Naravno, prije nego ju vratiš si morao sam otkloniti neke mogućnosti kako ne bi bilo da je u pitanju nešto kod tebe. Ono što bih ja napravio u tom slučaju, zamolio bih nekog od svojih kolega, prijatelja da ju isproba kod sebe. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Artefakti graficke
A tesko nemam koga da ima finu konf. da mogu isprobati. Sada na ovom bios settingsu mi se desava blue screen cesto...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice