Asus P5QPL-AM ne moze u bios niti podici sustav

poruka: 4
|
čitano: 677
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Asus P5QPL-AM ne moze u bios niti podici sustav

Pozdrav svima

Ako je mozda tko imao slicnih problema naime prijatelj mi je donio komp kaze da  je radio normalno i drugi dan kad ga upalio dogodilo se (vidi slika) i tako samo stoji.Radi se o win7.

Tipkovnica i mis ne reagiraju,niti usb niti ps2 u bios nikako uci windows nista,probao bateriju izvaditi nista,probao jumperom resetirati nista.

Nema zvuka pri paljenju kompa ovako se upali i stoji na trenutak tipkovnica zasvjetli kad se pali i poslje nista.

Probaj sam i cd ubacit da dignem win ali nista,probao sam i da stoji 4 sata mozda se upali ali negativno.Probao sam sve otpojiti izvadit iz kucista prasinu sredio vratio opet isto.

Imao tko slicno i jel uspjelo se rijesiti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 15:13 (Senno).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Asus P5QPL-AM ne moze u bios niti podici susta
Senno kaže...

Pozdrav svima

Ako je mozda tko imao slicnih problema naime prijatelj mi je donio komp kaze da  je radio normalno i drugi dan kad ga upalio dogodilo se (vidi slika) i tako samo stoji.Radi se o win7.

Tipkovnica i mis ne reagiraju,niti usb niti ps2 u bios nikako uci windows nista,probao bateriju izvaditi nista,probao jumperom resetirati nista.

Nema zvuka pri paljenju kompa ovako se upali i stoji na trenutak tipkovnica zasvjetli kad se pali i poslje nista.

Probaj sam i cd ubacit da dignem win ali nista,probao sam i da stoji 4 sata mozda se upali ali negativno.Probao sam sve otpojiti izvadit iz kucista prasinu sredio vratio opet isto.

Imao tko slicno i jel uspjelo se rijesiti?

Ej!

Imala sam sličan problem na Asus P5SD2-VM MBO. U mojem slučaju nije bilo slike, ali su se svi ventovi vrtili. Meni je pomoglo vađenje RAM-a. Znači, izvadi RAM, umetni ga i vidi radi li. Meni je iz čista mira crko RAM slot.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Asus P5QPL-AM ne moze u bios niti podici susta
Flexan22 kaže...
Senno kaže...

Pozdrav svima

Ako je mozda tko imao slicnih problema naime prijatelj mi je donio komp kaze da  je radio normalno i drugi dan kad ga upalio dogodilo se (vidi slika) i tako samo stoji.Radi se o win7.

Tipkovnica i mis ne reagiraju,niti usb niti ps2 u bios nikako uci windows nista,probao bateriju izvaditi nista,probao jumperom resetirati nista.

Nema zvuka pri paljenju kompa ovako se upali i stoji na trenutak tipkovnica zasvjetli kad se pali i poslje nista.

Probaj sam i cd ubacit da dignem win ali nista,probao sam i da stoji 4 sata mozda se upali ali negativno.Probao sam sve otpojiti izvadit iz kucista prasinu sredio vratio opet isto.

Imao tko slicno i jel uspjelo se rijesiti?

Ej!

Imala sam sličan problem na Asus P5SD2-VM MBO. U mojem slučaju nije bilo slike, ali su se svi ventovi vrtili. Meni je pomoglo vađenje RAM-a. Znači, izvadi RAM, umetni ga i vidi radi li. Meni je iz čista mira crko RAM slot.

 Jesam,bio sam sve povadio pa ponovno slozio nazalost nista se nije promjenilo

Cak sam probao upaliti bez rama trebalo bi pistati ali ni to nece.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 15:38 (Senno).
11 godina
offline
Re: Asus P5QPL-AM ne moze u bios niti podici susta
Senno kaže...

Cak sam probao upaliti bez rama trebalo bi pistati ali ni to nece.Hvala

 

Ako imaš pravilno spojen PC Speaker, i ne pišti na izvadjen RAM, to je dosta dobar pokazatelj da je ploča baj baj. Jbga.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice