Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

poruka: 7
|
čitano: 1.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Pozdrav, imam jedan poveći problem, naime laptop acer, ne znam model napamet ima 2 grafičke, integriranu i ovu drugu integriranu hahahah razumijete što želim reć, zvat ću je jača i integrirana, radio je normalno na integriranoj jer ova jača nije tno bila u funkciji, u windowsu se prije moglo prebaciti na jaču ali u. Posljednje vrijeme radila je samo integrirana i svaki pokusaj prebacivanja bio je bezuspješan, pa sam ja nju provao prebacit u biosu što je bila kobna greška hahahaha isključio sam opciju swithcable i sad je vjerojatno automatski prebacio na jaču? I od tad nema slike na ekran, probo sam istekat bios bateriju itd nista ne pomaze ocito je main nije switchable? Imali pomoći da vratim to na integriranu bar da radi covjeku laptop ako nista sad nema slike uopce nemogu u bios ni nista..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Ta druga grafika je odvojiva, izvadi je iz laptopa, pa se možda automatski prebaci na ovu što je fiksirana na ploči. Ako ni to ne pomogne, potraži na netu ima način, da se neka tipka drži kod uključivanja laptopa 20-ak sekundi.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Grafička  nije odvojiva, model je AS3810TG-734G50n ako bi ikako mogli pronaći koja je to tipka spasili bi me 

14 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Probaj nešto od ovih kombinacija.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Ništa hahaha, idem probat bios bateriju ištekat na 24h, što mogu drugo, ako ne pomogne to, ništa oćito nema pomoći, jedino da čip odlemim od grafičke al to nebi pomoglo predpostavljam? :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Nitko nema nikakvu ideju?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Bios postavljen na neispravnu grafičku karticu

Si probao spojit monitor na laptop? Mozda tamo da sliku.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice