Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja

poruka: 9
|
čitano: 1.284
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja
E ovako, znaci kompjuter mi je radio 12 sati u komadu bez problema, i sad najednom mi nestane sve na monitorima i pojavi se kvadratic u kojem pise analog i digital i onda potpuni zacrni, i kompjuter se restartira ali meni se ne pojavi nista. Znaci staaa?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja

pregrijavanje? (ono: prašina, ventilacija, promjena paste, bla... ) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black screen crash nekoliko minuta nakon palje
CPU je 33 stupnja
15 godina
offline
Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja

i grafička se hoće pregrijavati. tako nestane signala na monitor. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja

Malo grafulju isto izvaditi propuhati,ako nije pod garancijom, odšrafiti hladilo i zamijeniti pastu ...

 

Mogućnost i da je grafička "pri kraju" i da je dala svoje,pa uslijed topline proc na njoj gubi kontakt ... (probati rješenja 1. pećnica ili 2. nekome tko ima stroj za to... )

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black screen crash nekoliko minuta nakon palje
Npr jucer sam otvorio kuciste ispuho sve i to mi se i dalje događalo. Nakon 2 sata paljenja i gašenja opet sam otvorio kuciste i malo provjerio jeli sve na mjesu. I onda odjednom se vise nije gasio iako sam picio assassins creed odyssey 5 sati .
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 9:26 (RukiPro).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Black screen crash nekoliko minuta nakon paljenja

Može biti bilo što. Od napajanja do grafičke. Ono što možeš za početak napraviti isuphati sve komponente koje se zagrijavaju. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Black screen crash nekoliko minuta nakon palje
RukiPro kaže...
Npr jucer sam otvorio kuciste ispuho sve i to mi se i dalje događalo. Nakon 2 sata paljenja i gašenja opet sam otvorio kuciste i malo provjerio jeli sve na mjesu. I onda odjednom se vise nije gasio iako sam picio assassins creed odyssey 5 sati .

 Odlično,samim otvaranjem kućišta si temperaturu smanjio za cca 10-tak stupnjeva ...

 

Ugradi ventilator koji će puhati prema VAN,zamijeni i paste i propuši ventilatore na grafičkoj,procu,ali kad ih skineš jer dosta prašine ostane i odozdola na hladilima i ventovima ...

 

Poželjno ventilatore očistiti penzlom ...

 

Daj neku sliku stavi da se vidi kako to izgleda (MBO,GFX - strana od ventilatora ...)

15 godina
offline
Re: Black screen crash nekoliko minuta nakon palje

-loš kontakt ili powermanager/driver koji ne pali iz stdby .. (nije pregrijavanje uzrok i ne treba tražiti fix u tome).

-vjerojatno krivac vga ili mbo (ili oboje + napajanje, jer mbo kontrolira-stabilizira, dok je vga prva-sumnjiva, driver ili kontakt.. i ako sad radi tad je bio loš kontakt).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice