Bluetooth problem sa slusalicama

poruka: 2
|
čitano: 706
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Bluetooth problem sa slusalicama

Kupio sam najjeftinije bluetooth sluske koje sam mogao naci, iskopirao si glazbu na mobitel i preko mobitela glazbu i slusao. Radi nekih problema sa netom sam napravio factory reset moba (android) i od onda vise ne mogu pronaci sluske kad trazim bluetooth uredjaje. S obzirom da sam taj mob nabavio rabljeni, za 200kn, mislio sam da je mozda on u kurcu i narucio bluettoth usb adapter za racunalo, koji je stigao prije sat vremena, no cak ni s njim ne mogu nac sluske. sluske su pod jamstvom u adm.hr, ali ne bih htio reklamirati prije nego se uvjerim da su se bas pokvarile, jer ne znam sto im se moglo dogoditi da od stajanja na stolu prvi put rade dobrih 20h, a nakon par dana, nakon navedenog, vise ne. Primjetio sam i da mi se wifi ugasi na mobu dok radim pretragu uredjaja. Probao i sve uredjaje trazit i zasebno samo headset, nema ih, a na par cm su od adaptera/moba.

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bluetooth problem sa slusalicama

moze lock, rijesio sam..ishlapila mi bila iz tikve procedura za spajanje doticnih, pokusao sam ih pronaci dok nisu bili u modu za otkrivanje...

Brajanov život
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice