Cpu usage 100% windows 7

poruka: 44
|
čitano: 28.458
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

pozdrav evo ovako igrao sam world of warcraft i izašo iz igre otvorim youtube i bug kad ono komp spor sav nikakav pogledam ono cpu usage 100% ram 90% neznam zasto je to skeniro sam komp avastom i nije ništa našao do cega bi moglo biti

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

pogledaj u procesima ima li neki program da uzima neobicno puno radne memorije ?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

pa nema to mi samo odjednom mozda reinstalacija windowsa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

kad se to dogodi jeli stalno drzi proc na 100% ili tempirano nekako ?

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

ovako kad nista ne radim spusti se na 8% cim nesto cim nesto otvorim na internetu odma ide 80% i preko

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

da nisi nesto instaliro pa se to pocelo događat ili stavio neki novi hardver? ? znam da je bilo slucajeva sa driverom od uređaja tipa joystick i tako nesto pa kad se isljuce iz racunala driveri podivljaju pa pocmu jest memoriju , mozes li normalno uc u C:/ disk ?

...
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Možda zvuči glupo, ali jesi li pokušao restartat komp? Za primjer: jednom sam zbog čišćenja iskopčao tipkovnicu i kad sam ju ukopčao nije radila, iskopčam-ukopčam, tako nekoliko puta i ništa, restartam komp i radi normalno. Uglavnom, skini si Process Hacker 2 i s njim vidi koji ti se sve procesi vrte. Također skini HitmanPro 3 i MBAM i s njima proskeniraj komp. Koji preglednik koristiš?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 21:50 (ViperOne).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

koristim google chrome a joystick mi je stalno ukljucit u komp neki kazu da moze bit prašina ali nema prašine u kompu sad cu skinuti te programe pa cu probat i jos nesto onako kad ocitavam nekakvu stranicu pokazivac miša zastaje ili kad ga micem lijevo desno gore dole on šteka onako malo 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 7:52 (marin sparks).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Jel ti komp usporen samo dok koristiš chrome ili stalno? Taj problem s chromeom imam i ja, kad ga pokrenem optereti mi proc do 80-100% i svako otvaranje novog taba ga optereti do 100% i miš mi isto tako zašteka kao i tebi. Aj nek se još netko priključi ovdje sa idejama i savjetima pa da riješimo dvije muhe jednim udarcem. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

eto isto tako skeniro sam komp sa ovim programima sto ste rekli i nema ništa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Ok. Nisi mi rekao jel ti komp usporen stalno ili samo dok koristiš chrome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

bio mi je usporen i ovako dok se nije ustabilio cim je spustio cpu usage na 20% onda je sve bilo dobro samo odjednom skoci na 90%-100% i onda je usporen ali sad mi samo google chrom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

ponavljam mozes li pristupit C disku bez problema jer ako mozes onda vrlo vjerovatno nije hardver u pitanju...

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

ma mogu bez problema pristupit c disku a i svim ostalim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

Kakva je temperatura?

Znam da si ti imao temu u kojoj ti se graficka pekla na 100degC, a na dodir je bila hladna.

I stvarno, restartaj kompjuter.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

temp grafe je sad 49-50C a procesor 25C

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Temperature su uredne, znači da nije do proca. To je moje skromno mišljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

windows nebi reinstaliro zato sto ovi programi nisu ništa našli  a temperature su dobre

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

 

Pozdrav, to je ''Duh problem'' rekao bih - cpu ti je na 100% cijelo vrijeme a ostalo radi sve kak treba a nemozes nikako naci uzrok - to se i meni dogodilo i porcesljao sam interent i windowse u potrazi za uzrokom ali ga nisam nasao - nije virus, nije i kvar kompa, mislim da to zapravo windowsi sami izazivaju, i to je opterecenje za proc koje nisam uspio izvesti ni sa Primemom 95 - na srecu nasao sam rijesenje za to, to se događa i grafickim karticama da su iz nepoznatog razloga stalno na 99% iako je komp samo upaljen: rjesenje je jako jednostavno zapravo - barem za mene: tj radi - cak mi komp brze radi nakon ovog malog tweaka a proc je na 0% ako je nista neradim.

 

Dakle prvo: ako koristis Ati odi u Catalyst i podesi ovu opciju sa slike da bude ovakva kao na prvoj slici: nakon toga odi u windoews / system 32 / i nađi taskmgr (druga slika i klini desni klik SEND TO DESKTOP - NAKON TOGA NAPRAVI STO JE NA ZADNJOJ SILKI I NAKON TOGA KLINI APLY / DESNI KLIK NA TU IKONU / KLIKNI CUT / I PRBACI JU U STARTUP FOLDER koji ti se nalazi pod start all programs  - sa ovime si napravio da ti se task mamager pokrece minimaliziran i sa time ti proc radi normalno a cak i malo brzi odaziv svega ima zbog ukljucenog task managera - inace task manager je minimalno zahtjevan za sustav tako da neces ni osjetit da je u upotrebi - eto meni je to rjesilo i problem sa grafom i sa porcesorom - javi jel upalilo

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 15:47 (PR0MATRAC).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Promatrač, jel se to odnosi samo na ATI grafičke? Koliko vidim on ima Nvidiu. I ja imam isti problem a i grafu pa bih primjenio tvoje rješenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7
Ako je temperatur niska a opterecenje const. i potpuno, ili ga hladi tekucim kisikom, da, kisikom, ili mu jednostavno taj program pokazuje krivo ocitanje. Stavi vanjsku stranu prsta na hladnjak procesora i reci jel vruc.
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

sve je hladno kao led pogledaj pod moj pc kakav imam cooler na procesoru nije stock

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

Ne kuzis ti sarkazam..

Kazem da je nemoguce imat sto postotno opterecenje bez da su temperature više, nevezano s cim hladis.

Znaci opterecenje nije 100% imas, kako ga narod zove, BUG

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Cpu usage 100% windows 7
chutac kaže...

Ne kuzis ti sarkazam..

Kazem da je nemoguce imat sto postotno opterecenje bez da su temperature više, nevezano s cim hladis.

Znaci opterecenje nije 100% imas, kako ga narod zove, BUG

ma koji bug - ima covjek opetrecenje 100% ravno i pad na 99% - ja sam vec pisao o tome gore - nemos toliko opteretit proc ni sa primemom - ali ipak nekim cudom sve radi i proc se stvarno negrije - kao da ima virtualni load na 100 % - preporucam da napravite ovo sto sam ja - nadam se da ce vam upalit - izgubit nemozete nista - nema veze koja je grafa

13 godina
offline
Cpu usage 100% windows 7

Otvori task manager. Ajde pod prosesses i pogledaj koji program dize CPU na 100%. I proguglaj rijesenje za taj process koji dize CPU na 100%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

 

Ako ti je opterećenje 100% samo kada otvoriš Chrome onda deinstaliraj chrome ali tako i da prilikom deinstalacije izbrišeš sve postavke i onda ponovno instaliraj Chrome i vidi rješava li to problem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cpu usage 100% windows 7
PR0MATRAC kaže...
chutac kaže...

Ne kuzis ti sarkazam..

Kazem da je nemoguce imat sto postotno opterecenje bez da su temperature više, nevezano s cim hladis.

Znaci opterecenje nije 100% imas, kako ga narod zove, BUG

ma koji bug - ima covjek opetrecenje 100% ravno i pad na 99% - ja sam vec pisao o tome gore - nemos toliko opteretit proc ni sa primemom - ali ipak nekim cudom sve radi i proc se stvarno negrije - kao da ima virtualni load na 100 % - preporucam da napravite ovo sto sam ja - nadam se da ce vam upalit - izgubit nemozete nista - nema veze koja je grafa

Jbg, tvoja ideja sa task managerom kod mene ne pali nažalost.

12 godina
neaktivan
offline
Cpu usage 100% windows 7

Upali komp, udaraj f8 ko budala..odaberi safe mode...odi u control panel ili upisi u startu " system restore" vrati ga unazad kolko god mozes ili dan prije kad ti se to pocelo dogadat... good luck {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cpu usage 100% windows 7
ViperOne kaže...
PR0MATRAC kaže...
chutac kaže...

Ne kuzis ti sarkazam..

Kazem da je nemoguce imat sto postotno opterecenje bez da su temperature više, nevezano s cim hladis.

Znaci opterecenje nije 100% imas, kako ga narod zove, BUG

ma koji bug - ima covjek opetrecenje 100% ravno i pad na 99% - ja sam vec pisao o tome gore - nemos toliko opteretit proc ni sa primemom - ali ipak nekim cudom sve radi i proc se stvarno negrije - kao da ima virtualni load na 100 % - preporucam da napravite ovo sto sam ja - nadam se da ce vam upalit - izgubit nemozete nista - nema veze koja je grafa

Jbg, tvoja ideja sa task managerom kod mene ne pali nažalost.

ouu shit - {#} - samo mozes jos napravi scan sa antivirusom ali mislm da od toga nista - novi windowsi frende i rjeseno

13 godina
protjeran
offline
Cpu usage 100% windows 7

evo sad upalim komp procesor cudom na 9% a ram na 72% tako jedno 5minuta i onda se ustabilio

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice