CS:GO Problem! Kicka me server.. zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
CS:GO Problem! Kicka me server..

Znaci imam CS:GO vec neko vrijeme i radio je sasvim normalno do prije 3 dana.

 

1. Freeza se ekran na sekundu i odmah se vrati u normalno stanje (zuvk se ponavlja u pozadini).

2. Igra radi normalno neko vrijeme.

3. Doslovno zakoci slika na tu jednu sekundu i onda mi dodje poruka "Pure server file game csgo pak01_030.vpk does not match the server's file.."

 

Nekad se zna freezat kao pod "1." par puta tokom igre dosta prije tog kicka i onda tek na kraju freeza zadnji put, traje sekundu izbaci me iz igre i dodje gore navedena poruka kao pod "3.".  Ali to je nekad. Danas je recimo svaki put jednom freezalo i odmah bi me izabacilo sa navedenom porukom a ne bi bilo freezanja prije izbacivanja. Kada odem reconnect zadrzim se ukupno 10 sekundi prije ponovnog kicka. 

 

Do sad sam probao obrisati sve pak fajlove i onda "Verify Integrity of game files" ali ne pomaze.

 

Nemam blue screen, druge igre ne igram da znam da li ima problema ali do sad nisam primjetio neke probleme sa kompom. Sto se tice fpsa, idalje je oko 150/200. Sumnjam da je do kompjutera a i dosta ljudi govori da je to do igre. Ima li tko savjet? Stvarno mi je dosadilo dobivat banove na competitivu. Mozda novi windows?  

 

Evo ako mi netko pomogne otkolonit ovaj problem giftam USP-S | Blueprint. Hvala unaprijed!

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 19:57 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CS:GO Problem! Kicka me server..
el.šef kaže...

Znaci imam CS:GO vec neko vrijeme i radio je sasvim normalno do prije 3 dana.

 

1. Freeza se ekran na sekundu i odmah se vrati u normalno stanje (zuvk se ponavlja u pozadini).

2. Igra radi normalno neko vrijeme.

3. Doslovno zakoci slika na tu jednu sekundu i onda mi dodje poruka "Pure server file game csgo pak01_030.vpk does not match the server's file.."

 

Nekad se zna freezat kao pod "1." par puta tokom igre dosta prije tog kicka i onda tek na kraju freeza zadnji put, traje sekundu izbaci me iz igre i dodje gore navedena poruka kao pod "3.".  Ali to je nekad. Danas je recimo svaki put jednom freezalo i odmah bi me izabacilo sa navedenom porukom a ne bi bilo freezanja prije izbacivanja. Kada odem reconnect zadrzim se ukupno 10 sekundi prije ponovnog kicka. 

 

Do sad sam probao obrisati sve pak fajlove i onda "Verify Integrity of game files" ali ne pomaze.

 

Nemam blue screen, druge igre ne igram da znam da li ima problema ali do sad nisam primjetio neke probleme sa kompom. Sto se tice fpsa, idalje je oko 150/200. Sumnjam da je do kompjutera a i dosta ljudi govori da je to do igre. Ima li tko savjet? Stvarno mi je dosadilo dobivat banove na competitivu. Mozda novi windows?  

 

Evo ako mi netko pomogne otkolonit ovaj problem giftam USP-S | Blueprint. Hvala unaprijed!

 

 https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8285-YOAZ-6049

9 godina
offline
Re: CS:GO Problem! Kicka me server..

 To sam vidio i probao sve sto tu pise. Napisao sam u prvom postu..

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
CS:GO Problem! Kicka me server..

Bump

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
CS:GO Problem! Kicka me server..

Reinstaliraj igru, ne preostaje ti nista drugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: CS:GO Problem! Kicka me server..
ibme74 kaže...

Reinstaliraj igru, ne preostaje ti nista drugo

 Jesam vec napisao sam u prvom postu. 

Barcelona - Mes que un club
8 godina
offline
CS:GO Problem! Kicka me server..

Verify game cache?

 

Ako ni to neće, obriši file vjerojatno će downloadat novi.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
CS:GO Problem! Kicka me server..

Znaš da tema o SC:GO postoji i ti ideš novu otvarati.

Za svaki problem o jednoj igri ćemo novu temu otvarati?

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/counter-strike-global-offensive/111854.aspx

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice