Graficka kaput ili?

poruka: 6
|
čitano: 1.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Graficka kaput ili?
Naime, danas dok sam vrtio bezveze sasvim nezahtjevnu igru, bio sam primoran resetovati racunar nakon cega nisam dobio sliku (black screen) dok se fanovi na grafi (gtx 780) vrte na 100%. Nikad prije nisam imao takvo iskustvo. Ionako sam narucio novu graficku, samo me zanima da li nesto drugo moze biti u pitanju. Napomena da sam s ovom grafom imao tzv. Whine Coil i Crashanje u igrama tipa BF3, dik u novijim cak nisam. Da li da otpisem grafu totalno ili je problem mozda u necem drugom?

Svaki prijedlog je dobrodosao
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Graficka kaput ili?
Jel dobivas kakvu sliku pa onda ide crash u ovom trenutku, ili sada vise ne radi nista osim fanova?


Mozes uvijek probat ovo
https://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/popravak-graficke-kartice-koristenjem-pecnice/67886.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Graficka kaput ili?
Nikakva slika, samo sva 3 venta na punoj snazi, uzasna buka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Graficka kaput ili?

Izvadi grafu pobrisi kontakte, pa ponovno spoji, pogledaj dal su kablovi od napajanje dobro sjeli u grafu i ponovno probaj, ako i dalje ne daje znakove onda jedino jos probati u drugom kompu i ako i tamo ne radi onda na pecenje. Jesi provjerio memoriju? probaj bootati sa samo jednom plocicom memorije

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 2:58 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Graficka kaput ili?
To mogu sutra provjeriti, ali sumnjam da je memorija, zasto bi grafa vrtila ventove na full bez da daje sliku....nista nisam dirao, odjedanput crni ekran i kad sam resetovao nema slike i ventovi na 100% kao sto sam naveo. Prilicno sam siguran da je sama graficka u pitanju ali mogu sutra kod prijatelja provjeriti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Graficka kaput ili?

Do graficke je bilo. Uzeo sam danas Asus Strix 1070ti......

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice