Graficka radi iritantan zvuk

poruka: 3
|
čitano: 875
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Graficka radi iritantan zvuk

pozdrav, ovaj problem me vec tjednima muci, naime GPU(GTX1070 WF2) svako malo pali i gasi svoje ventilatore, svakih 5 sekundi cujem iritantan zvuk poput skripanja hard diska. Drugih problema nemam, niti se ovaj zvuk cuje kad igram npr. Molim vas za neko rijesenje jer me ovaj zvuk ubija dok surfam po internetu, gledam filmove, setam po stanu... Fakticki tjera me da konstanto koristim slusalice il ga gasim.. Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Graficka radi iritantan zvuk
illemental kaže...

Ako ima garanciju, reklamiraj je.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
7 godina
neaktivan
offline
Graficka radi iritantan zvuk

da prosirim malo temu. Surfajuci po internetu naso sam slicne probleme 

te ljudi pisu da se ti problemi rijese ako ugasim 3d fan support, samo je problem sto ja na svojoj WF2 1070 nemam nkakav program da mogu namjestat brzinu ventilatora niti sliicno. Takodjer su spominjali neke promjene u BIOS-u koje vjerojatno uzrokuju ovakve probleme al ne znam nista bas od tome.. Normalno da su pokusat vratit ovu GPU ali ne znam oce li me gledat ko debila jer vecini prijatelja kojima sam pokazao ovaj video ne izgleda ovaj zvuk tako strasan.. Treba ga cut iz prve ruke da se osjeti iritantnost problema.. Dakle pitanje je kako da im dokazem da stvarno radi ovakve zvukove jer ih ne radi cijelo vrijeme, ko zna oce li na drugoj konfiguraciji ista slicno to radit, dal da im napravim video i posaljem ili sto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice