HDMI problem

poruka: 3
|
čitano: 1.058
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HDMI problem

Dakle,kako sam promijenio grafičku i ponovo reinstalirao windowse,i imam normalno spojen monitor u graficku preko DVI kabla i Samsung tv preko HDMI kabla.

 Uglavnom taj HDMI kabel je ispravnan jer mi je komp detektirao Samsung tv kao drugi monitor,i mogu u opcijama gdje se podešava rezolucija mjenjati ekrane i ono sa duplicate i extend.. Problem je sta mi TV ne prepoznaje kabel i jednostavno ne daje znak da je port HDMI2 ukopčan?

 Može li neko pomoći možda griješim u nekim postavkama pa mi se jednostavno ne prikazuje kao da je ukopčan a je!

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HDMI problem
juno kaže...

Dakle,kako sam promijenio grafičku i ponovo reinstalirao windowse,i imam normalno spojen monitor u graficku preko DVI kabla i Samsung tv preko HDMI kabla.

 Uglavnom taj HDMI kabel je ispravnan jer mi je komp detektirao Samsung tv kao drugi monitor,i mogu u opcijama gdje se podešava rezolucija mjenjati ekrane i ono sa duplicate i extend.. Problem je sta mi TV ne prepoznaje kabel i jednostavno ne daje znak da je port HDMI2 ukopčan?

 Može li neko pomoći možda griješim u nekim postavkama pa mi se jednostavno ne prikazuje kao da je ukopčan a je!

 

Hvala!

Možda ovo zvuči malo otrcano, al' probaj ištekati DVI kabel i spojiti HDMI kabel na dotični TV pa bootaj komp, samo da vidimo je li problem u HDMI ulazu na TVu.

Good Moaning! I was pissing by the door, when I heard two shats. You are holding in your hand a smoking goon; you are clearly the guilty potty.
14 godina
offline
HDMI problem

imam problem s HDMI kabelom odnosno spajanjem istog na tv sa pc-a... slika se normalno prenese na tv no zvuk je problem, kada odaberem da mi tv bude defualt nekad prihvati i zvuk bude na tv-u, no puno češće kada odaberem tv kao defualt zvuk bude samo djelic sekunde na tv-u, i automatski se samo prebaci opet na pc.. sto bi tu mogao biti problem?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice