Instalacija web camere

poruka: 11
|
čitano: 21.338
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija web camere

Pozz ljudi,evo imam jedan problem s instalacijom web kamere koje sam kupio prije 2 dana.Naime sve sam drivere instalirao s CD-a koji sam dobio uz cameru,ali mi kameru nemoze prepoznati na msnu ili Skypu.

 

Labtec WebCam 2200, USB / 960-000154 - Tu sam web cameru kupio

 

Jel znate mozda u cemu je problem??Ako ima kakav driver sa sluzbene stranice za skinuti pokusao sam na Labtecovoj stranici ali pise nesto Page error.

 

OS je Windows 7

Suzuki GSXR 1400
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija web camere

Bok

 

koji build imaš Win7

 

Ja imam 7100 i meni sve radi

 

doduše ovako pogledaj u device manager da li ti se vidi web kamera, pod imaging devices je kod mene.

 

ako je onda možda nije odabrana u postavkama videa

 

Skini najnoviji skype

 

Instaliraj naravno

 

Odi u options pa na video.

 

Odaberi svoju kameru i provjeri postavke, probaj na defaullt ako se ništa nevidi.

kada vidiš sliku to je to

 

save-aj

14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere
Exploder kaže...

Bok

 

koji build imaš Win7

 

Ja imam 7100 i meni sve radi

 

doduše ovako pogledaj u device manager da li ti se vidi web kamera, pod imaging devices je kod mene.

 

ako je onda možda nije odabrana u postavkama videa

 

Skini najnoviji skype

 

Instaliraj naravno

 

Odi u options pa na video.

 

Odaberi svoju kameru i provjeri postavke, probaj na defaullt ako se ništa nevidi.

kada vidiš sliku to je to

 

save-aj

Imam i ja windows 7 build 7100,skinut je najnoviji skpye,a kad idem pod opttions pa video settings u skypu pise Skype couldn't find a camera.

 

A imam u device manageru jedan Unknown device(Web camera)kliknem na to pa na update driver i opet mi nista ne nade!(Slika dolje)

 

 

Device Manager Device Manager
Suzuki GSXR 1400
16 godina
offline
Instalacija web camere

Očito je u driveru problem.

 

Koje si drivere stavio za vistu ili xp

 

Probaj ručno updateati driver, znaći ne automaticly search on web nego ono drugo.

Odredi putanju do drivera koje si dobio sa kamerom i odaberi za vistu.

 

Kada ti u device manageru pronađe cameru onda će ti se pojaviti i u Skypu

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere

Jel mi moze netko naci driver za web cameru molim vas hitno je.....da mogu videopoziv vrsit na msn ili skype.....

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere
Suzuki GSXR kaže...

Jel mi moze netko naci driver za web cameru molim vas hitno je.....da mogu videopoziv vrsit na msn ili skype.....

Probaj s ovim http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-4413-driver-labtec-webcam-2200

14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere
vistma kaže...
Suzuki GSXR kaže...

Jel mi moze netko naci driver za web cameru molim vas hitno je.....da mogu videopoziv vrsit na msn ili skype.....

Probaj s ovim http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-4413-driver-labtec-webcam-2200

Probao sam to nece to je ja mislim samo program za snimanje.uopce mi ne instalira driver a kad udem u program pise Sorry you have no video capture hardware..

 

a ima opcija DEVICES tamo udem samo mi prikaze Microphone(tj slusalice i mikrofon-Logitech headset)

 

Znaci ovo je program ova aplikacija setup2200.exe nije driver Mršti se

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija web camere
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere
Suzuki GSXR kaže...
vistma kaže...
Suzuki GSXR kaže...

Jel mi moze netko naci driver za web cameru molim vas hitno je.....da mogu videopoziv vrsit na msn ili skype.....

Probaj s ovim http://en.kioskea.net/telecharger/telecharger-4413-driver-labtec-webcam-2200

Probao sam to nece to je ja mislim samo program za snimanje.uopce mi ne instalira driver a kad udem u program pise Sorry you have no video capture hardware..

 

a ima opcija DEVICES tamo udem samo mi prikaze Microphone(tj slusalice i mikrofon-Logitech headset)

 

Znaci ovo je program ova aplikacija setup2200.exe nije driver Mršti se

Probaj sa Windows Upadetom.

Tudum kaže...

Stvarno si "pročitaj svoj nickname". Napisao je još u prvom postu da mu (i meni) izbacuje page load error

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2009 8:02 (vistma).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija web camere

Gle ljudi ovo je nevjerojatno......4 dana mi je radio komp i isao sam ga malo ugasiti i upalim ga ja malo kasnije i pise Installing drivers,prije mi je pisalo device not found itd...odjedanput Webcam 2200 installed succesfully...Iznenađen

 

I provjerio sam na skype i na msn sve radi......a valjda mi ga je ponovno instaliralo jer sam ga makao iz device managera pa ga opet prepoznaje kao novi driver...

 

 

btw svima stavljam hvala na sve odgovore i moderator moze LOCK Namigiva

Suzuki GSXR 1400
12 godina
neaktivan
offline
Instalacija web camere

kupila san web cam,sve san instalirala sa cd-a ali kada je idem upaliti pise mi da nemam hardwaren za video   snimanje..jel ko zna kako treba?

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice