Kapljica vode možda završila na matičnoj

poruka: 8
|
čitano: 1.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Los dan

Los dan.Ne znam ni da li sam otvorio temu na pravom mjestu.Dok sam sipao vodu u casu slucajno sam prosuo malo na laminat,pored racunarskog stola.Stranica PC-a je bila otvorena i mislim da se mozda koja kapljica odbila od laminat i mozda zavrsila na maticnoj tj usla kroz otvor za ventilaciju na stranici stola.nisam  siguran.To se desilo dok je PC bio ugasen.Prekidac na napajanju je isto bio na off.Tragova vode nema na maticnoj ploci.Uzeo sam fen i malo propuhao toplim zrakom sve komponente.Ne smijem ga upaliti :(

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 1:51 (moRtal_ze).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Los dan

Morat ces kad tad provjeri jos koji puta dali ima kakvih tragova, malo osusi i ostavi do sutra ako je i bila kapljica isparit ce do sutra...i pomoli se svakako!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Los dan

Sutra je dan D.Biti ili ne biti.Pomolio sam se zajedno sa njim.Nadam se najboljem.Za drugi novce nemam a ovaj sam sklapao sam pa mi drag :( Nisam nikad bolji ni imao.Tragedija

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 1:57 (moRtal_ze).
16 godina
offline
Los dan

Ako je bio komp ugašen, nemaš se što brinuti, sve bu u redu, buš vidio.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Los dan
moRtal_ze kaže...

Sutra je dan D.

Kako kolege kažu, nemaš nikakve brige.

Ali mijenjaj tu ploču za neku Z170/Z270 čim prije, a ja osobno bih uložio kojih 400 kn u kvalitetan hladnjak.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 20:20 (Valentin17).
14 godina
neaktivan
offline
Kapljica vode možda završila na matičnoj

Ziv je racunar :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Los dan

Zamjena ploce + drugi cooler se ne isplati jer za taj novac mogu uzeti onda bolji procesor i trebala bi druga graficka da prati procesor.Bolje mi je onda ovako da gura dok moze pa prodati i kupiti drugi ,ako budem imao tada potrebu za boljim.

13 godina
offline
Re: Los dan
moRtal_ze kaže...

Zamjena ploce + drugi cooler se ne isplati jer za taj novac mogu uzeti onda bolji procesor i trebala bi druga graficka da prati procesor.Bolje mi je onda ovako da gura dok moze pa prodati i kupiti drugi ,ako budem imao tada potrebu za boljim.

Sa Z pločom uz OC toga procesora si miran godinama, a pogotovo ako uzmeš jeftino i7 7700k te njega OCaš.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice