Lap-top Dell 3537 i5 cudno radi :/

poruka: 3
|
čitano: 985
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Lap-top Dell 3537 i5 cudno radi :/

E ovako... kupio sam nov Dell Inspiron 3537 sa i5 procesorom i kad igram igricu The Walking Dead Season 1 i 2 nekako usporeno radi pa moram da smanjim kvalitet slike a ja mislim da bi trebalo da radi na ovom lap topu ta igrica bez ikakvih problema :)

 

Evo Spec lap topa: 

 

Intel i5-4200u 1.6 a u turbo modu ja mislim oko 2.6 ili tu nedje :D 

 

AMD Radeon HD 8670M 1GB i ima Intel HD al mi je uvjek ukljucena Intel HD a ne znam zasto :/ vise bi vise volio da radi na AMD Radeon HD nego na Intel HD

 

4GB Ram Memorije DDR3 koji radi na 1600 al nisam siguran samo znam da ima 4GB i da je DDR3

 

Windows 7 Ultimate 64bit instalirano

 

i kad ovako koristim kompjuter za internet ne radi bas brzo ka sto sam mislio -_- drug ima neki lenovo koji je skoro duplo jeftiniji pa bolje i brze radi od ovoga moga -_- a drivere sam skidao sa Dell sajta preko Service Tag koji imam odpozadi lap topa al kad god kliknem sam dell-ov sajt da skenira dal treba neki driver da instaliram uvjek nadje nekoliko i kad ih instaliram opet te iste mi kaze da treba da ih instaliram a ne znam zasto :/ nisam neki strucnjak za kompjutere nikad nisam imao problema sto se drivere tice ni na jedan kompjuter jedino na ovaj :/ AL MENI NIJE JASNO ZASTO NIJE DOSAO CD SA DRIVERIMA KAD SE KUPUJE LAP TOP NO MORAMO MI DA SKIDAMO DRIVERE -_- OVAJ INTERNET KOLKO JE DOBAR TOLKO JE I LOS

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Lap-top Dell 3537 i5 cudno radi :/

Provo napravi flash BIOS-a na zadnju verziju. Zatim, deinstaliraj i Intel i AMD grafički driver. Restartaj računar pa prvo instaliraj Intel grafički driver a nakon restarta i AMD grafički driver. Na ovom linku su tako riješili ovaj problem: http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3519/t/19539466

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Lap-top Dell 3537 i5 cudno radi :/

I kad igraš spoji laptop na punjač za najbolje performanse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice