Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade

poruka: 6
|
čitano: 1.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Nako spajanja graficke, 3.5mm jackovi ne rade

Znaci spojio sam novu graficku na komp, imao sam problem s njome pa sam kupio hdmi to vga adapater koji moram imat posto imam vga monitor, e sad nakon par puta sto sam spoji graficku, nije uopce htjelo prepoznat signal i posto nisam imao drugaciji nacin svaki put sam ga gasio preko gumba na kompu i nakon par pokusaja sam uspio dobit singal i sad mi normalno radi sve, ali kako sam spojio tu novu graficku od tad mi ne rade jackovi za mic i sluske. Pa bih zamolio da mi netko pomogne to rijesit. Hvala Lijepa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade

izvadi tu GPU i priklljuči na integrisanu zatim provjeri da li ti rade 3.5mm konektori, ako ti nije radio signal ne znam kako si uspio kasnije dobiti signal, moguće da je do napajanja jer nema dovoljno snage, instaliraj occt i pomoću njega pokreni test 'Power Supply'.
U rubriku moj pc popuni ostatak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade

Provjeri da graficka nije default audio device.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade

Znaci meni ni ne prikazuje slusalice kada ih spojim, ko da uopce nisu prikljucene...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade
win10pro kaže...

Provjeri da graficka nije default audio device.

 

 Znaci meni ni ne prikazuje slusalice kada ih spojim, ko da uopce nisu prikljucene...

9 godina
neaktivan
offline
Nako spajanja graficke, 3.5mm ne rade

Pošto grafička ima HDMI, možda su driveri (prilikom instalacije) stavili sve ostale audio uređaje na Disabled i Hidden. U opcijama ''Uređaji za reproduciranje/snimanje" omogući dotične uređaje.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice