Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom

poruka: 6
|
čitano: 2.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom

Pozdrav svima,

 

danas sam od jedne ženske kupio ''novi'' bluetooth adapter za PC.

Novi je pod navodnicima,jer je ženska tvrdila da nije otvoren,a kad sam došao doma,shvatio sam da instalacijskog diska nema,znam moja greška jer nisam provjerio,ali eto...

Uglavnom,skinuo sam drivere i instalirao program.

Međutim kada probam upariti PS4 kontroler sa Bluetoothom,izbacuje mi ove dvije stvari (slike dolje).

Prva slika je kad me program pita što napraviti,i ja kliknem ''OK'' i onda mi izbaci ovo drugo(slika 2).

Model Bluetooth sticka je edimax eb-dgc2

 

Molio bi vas pomoć ako znate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom

Taj bluetooth adapter je zastario: https://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/global/home_legacy_bluetooth_adapters/eb-dgc2/

Podržava samo bluetooth 2.0+EDR, odnosno LMP verzija 3 je.

 

Nije neispravan, samo je star.

Preporucujem da nabavis barem 4.0 stick.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapte
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

danas sam od jedne ženske kupio ''novi'' bluetooth adapter za PC.

Novi je pod navodnicima,jer je ženska tvrdila da nije otvoren,a kad sam došao doma,shvatio sam da instalacijskog diska nema,znam moja greška jer nisam provjerio,ali eto...

Uglavnom,skinuo sam drivere i instalirao program.

Međutim kada probam upariti PS4 kontroler sa Bluetoothom,izbacuje mi ove dvije stvari (slike dolje).

Prva slika je kad me program pita što napraviti,i ja kliknem ''OK'' i onda mi izbaci ovo drugo(slika 2).

Model Bluetooth sticka je edimax eb-dgc2

 

Molio bi vas pomoć ako znate.

 PS 4 controller možeš upariti sa PC-jem samo sa originalnim Sony DualShock 4 USB Wireless Adaptor sve drugo je mučenje.

 

https://www.amazon.it/PlayStation-Dualshock-USB-Wireless-Adaptor/dp/B01KHFIO82?SubscriptionId=AKIAIPHVZTVH6LZ5BFZA&tag=tech08c20-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B01KHFIO82&smid=A11IL2PNWYJU7H&ascsubtag=trd-2046507965874559698-21

11 godina
offline
Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom

Puno hvala svima na savjetu i pomoći.

Uspio sam ga upariti kontroler s PC-om  tako da sam upisao 0000.

Međutim,sad mi izbacuje ikone od PC tipkovnice umjesto simbola X,O,trokut,kocka,R1,R2 itd...

Također,mi igre sad i trzaju.

Ono što je čudno je to da uopće ne koristim DS4Windows,nego sam samo upario kontroler sa PC-jem

 

UPDATE:sad sam probao sa programom koji koristi osnove koji se zove DS4tool,i radi normalno,jedino što ne mogu raditi ''key binding'' odnosno mjenjati kontrole npr. X da bude O.

 

Nikako ne mogu upariti kontroler s tim programom DS4Windows,a on mi je potrebniji jer sa DS4Tool mogu igrati,ali bez key bindinga.

Molim savjet

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 3:43 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ne mogu upariti controller sa Bluetooth adapterom

Pozdrav ekipa,

 

kupio sam ASUS USB-BT400 USB 2.0 Bluetooth 4.0 Adapter. Instalirao drivere i podesio postavke (sl1). Pod device status piše "This device is working properly." Međutim kada idem na add a device dodati mobitel preko bluetooth-a ili bluetooth slušalice ništa ne može pronaći. Ako imate riješenje bio bi zahvalan.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice