Ne radi lijevi zvučnik

poruka: 7
|
čitano: 1.466
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ne radi

Ne radi mi lijevi zvučnik. Počelo se dešavat prije dan, dva. Probao sam zamijenit utore, lijevi u desni, isto. Probao volume knob okretat, stiskat , ništa. Samo se desni čuje. Imam Logitech Z4. Nekako mi se čini da je zvučnik otišo. Mada sam čitao na netu da bi mogla bit stvar i u volume control-u. Jel imao netko takav problem? Možda neki savjet

EDIT: Kad stavim slušalice čuje se normalno, i lijevo i desno

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 11:19 (šaki01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Ne radi

Onda ti je krepao lijevi kanal na pojačalu, ili si to mislio kao da samo zvučnik koji je lijevi inače radi na oba utora a desni ne?

Nisam skužio baš iz rečenice.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Ne radi
fer-de-lance kaže...

Onda ti je krepao lijevi kanal na pojačalu, ili si to mislio kao da samo zvučnik koji je lijevi inače radi na oba utora a desni ne?

Nisam skužio baš iz rečenice.

 

 

 Mislim da nije kanal, jer kad stavim desni zvučnik u lijevi kanal zvučnik radi. Ali lijevi zvučnik ne radi ni u lijevom kanalu ni u desnom

14 godina
offline
Ne radi lijevi zvučnik

Kad probam onaj stereo test desni zvučnik (ovaj koji radi) se čuje i za lijevi i desni. Probao na drugom kompu, isto lijevi ne radi. I sa drugim aux kabelom, isto

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 12:11 (šaki01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Ne radi lijevi zvučnik

Onda je zvučnik.

Ako ne misliš uzimati druge zvučnike otvori taj koji ne radi, možda su mu se samo stopice izvukle s kontakta ili tak nekaj.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Ne radi lijevi zvučnik
fer-de-lance kaže...

Onda je zvučnik.

Ako ne misliš uzimati druge zvučnike otvori taj koji ne radi, možda su mu se samo stopice izvukle s kontakta ili tak nekaj.

 

 

Probat ću otvorit pa vidjet ako se može šta

EDIT: Otvorio ga, stopice su na mjestu. Neznam što bi se dalo još napravit

EDIT 2: Sad sam malo kabel koji ide iz njega u sub promrdao i proradio. :) Može lock

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 14:13 (šaki01).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne radi lijevi zvučnik

preporučam ti onda da zamjeniš kabel jer je očito došlo do prekida u njemu 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice