Nestanak slike na monitoru

poruka: 12
|
čitano: 1.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nestanak slike na monitoru

Random mi zna nestati slike na monitoru. Nije bitno što radim, dali igram neku igru (Overwatch, H1Z1, CS:GO) samo mi odjednom nestane slike na monitoru i piše mi DVI No signal. Promjenio sam DVI kabel na drugi, ista stvar. Probao sam i monitor spojiti s DisplayPort kabelom (na grafički imam MiniDP, pa sam spojio s adapterom koji sam dobio original uz grafu) međutim ista stvar. Mislio sam da je do napajanja kad se grafa malo jače optereti da nema dosta struje međutim nije ni to(valjda). Znalo se desiti da čim upalim PC i odem na Chrome mi nestane slike. Zamjenio sam mjesta s RAM pločicama, izvadio sam grafičku van očistio sve od prašine i spojio natrag, ne pomaže. Stavio sam nove windowse, ažurirao drivere za sve. Dali je itko imao isti/sličan problem? Do monitora nebi smijelo biti jer je kupljen doslovno prije mjesec i pol dana. Komp je na profilu, ako treba još koja informacija dodat ću. Nisam neki majstor što se tiče računala tak da imajte razumjevanja. Svaki savjet je dobrodošao. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nestanak slike na monitoru

Pa ako ti se tako cesto to dogaca probaj onda drugi monitor!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Nestanak slike na monitoru

Napajanje je. Odnesi monitor kod nekog ili spoji na drugi izvor video signala i vidi što će biti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nestanak slike na monitoru

Sutra ću otići kod frenda s grafom i spojit kod njega da vidim što će se događati. Spojio sam i stari monitor i novi međutim opet se događalo, tako da sumnjam da je monitor. Najbolje (najjeftinije) je da je napajanje. Jer ako je matična ili grafa više zajebancije nego koristi, hvala.

9 godina
offline
Nestanak slike na monitoru

Nemora biti.

Ja sam imao isti problem ali sa hdmi-em

zamjenijo sam ga sa puno debljim koji mi je ostao od plejke 3,problemi riješeni

možda je onaj prije bio pre tanak pa je hvato neke smetnj od gazilijon drugih kabela koji su iza stola

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nestanak slike na monitoru
Ne vjerujem da je do kabla jer sam probao sa drugim DVI te dok je bio spojen sa DisplaPort kabelom i bila je ista stvar, uostalom kad su bili 2 monitori spojeni je isto doslo no signal...
14 godina
offline
Nestanak slike na monitoru

Provjeri RAM. Mene je tako tlačio nakon upgradea RAM-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nestanak slike na monitoru
Mogu provjeriti RAM-e izvadim jednu pločicu pa vidim šta će se dešavati, ali da je s ramima problem bi se komp restarto ili se nebi booto. Nisam stigo ovih dana sad ću sve testirat. Hvala svima.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nestanak slike na monitoru

Upravo sam testirao sa starim monitorom i opet je nestalo slike, tak da nije stvar do monitora (nažalost). 

14 godina
offline
Re: Nestanak slike na monitoru
T-man kaže...
ali da je s ramima problem bi se komp restarto ili se nebi booto.

Ne nužno.

14 godina
offline
Nestanak slike na monitoru

Probaj neki stariji driver za grafu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nestanak slike na monitoru
Diablo86 kaže...

Probaj neki stariji driver za grafu

 Probao sam s driverima iz 2016. međutim ista stvar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice