Notebook bug POMOC

poruka: 9
|
čitano: 2.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Notebook bug POMOC
Znaci ja upalim laptop i cujem 3 puta beebs i za to cijelo vrijeme na mom ekranu se nista ne prikaze ali kompjuter radi i dalje ali se na mom ekranu nista ne pojavljuje,znam da ima veze sa ta 3 beebsa ali neznam zasto kako to popravit
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Notebook bug POMOC

hmmm. cek da pogledam najprije u svoju kristalnu kuglu koji imas notebook...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Notebook bug POMOC

U papirima ili na stranici od tog notebooka pogledas sta znace ta 3 beepa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 15:07 (mario1990).
 
0 0 hvala 2
13 godina
odjavljen
offline
Notebook bug POMOC
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Notebook bug POMOC
exile idownz kaže...
Znaci ja upalim laptop i cujem 3 puta beebs i za to cijelo vrijeme na mom ekranu se nista ne prikaze ali kompjuter radi i dalje ali se na mom ekranu nista ne pojavljuje,znam da ima veze sa ta 3 beebsa ali neznam zasto kako to popravit

Kao prvo, nisi naveo koja je marka i model laptopa? A ovako bez inforamcije nemožemo znati što im je... Zato daj puno informacije.

R.I.P EnlightenedPhoenix 24,06,2011
13 godina
neaktivan
offline
Notebook bug POMOC

amilo pa 2548 je marka ima win vista ,2ghz,3GB ram

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Notebook bug POMOC

izvadi memoriju il ti ej crkal memorija il propusi slotove 3 beepa je za memoriju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Notebook bug POMOC

Pozdrav,

hitno najjhitnije trebam pomoć.Znaći dobila sam za rođendan taj notebook u 3mj i sad 2 put mi je opal i u zadnjih tjedan dan s čista miraa mi se počne gubit slika,znaći ekran pocrni i onda gaa malo lupim i vrati se boja al nekad i to ne pomaže jednostavno neznam kaj da delam :(((( ako mi bratić sazna za to ubit će me a neznam kog da drugog pitam za pomoć ://Za vrstu laptopa ovo piše na kutiji : msii u100 - 027eu

Black Girl
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Notebook bug POMOC

Pošto je pao navjerojatnije se nešto potrgalo ili odspojilo. Najbolje da ga odneseš na servis.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice