Nova konfa - pre tihi zvuk (Youtube)

poruka: 3
|
čitano: 869
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nova konfa - pre tihi zvuk (Youtube)

 

Dakle nedavno promjenih većinu konfe iznutra, periferija je ostala ista. Sa starom pločom sve je radilo perfektno.

Od kad sam promjenio MBo, neki clipovi na YTbeu ostaju iritantno tihi ma kako pojačao volume. Problem se uglavnom javlja na YTbeu i to samo na određenim vidovima.

sve ostalo radi sasvim OK - zvuk može bit i vrlo jak kad hoće, dakle nije do hardvera. 

 

Svi driveri za ploču i zvuk su skinuti i uredno instalirani. 

Slušalice su senneheiser, pasivne, Mbo je Gigabyte b360m ds3h

 

Kako najbezbolnije riješiti? Onaj mali USB eksterna zvučna kartica možda? Ili se može i softverski?

 

TIA

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nova konfa - pre tihi zvuk (Youtube)

Daj nekoliko primjera "tihih" videa.

15 godina
offline
Re: Nova konfa - pre tihi zvuk (Youtube)
Thorien Kell kaže...

 

Dakle nedavno promjenih većinu konfe iznutra, periferija je ostala ista. Sa starom pločom sve je radilo perfektno.

Od kad sam promjenio MBo, neki clipovi na YTbeu ostaju iritantno tihi ma kako pojačao volume. Problem se uglavnom javlja na YTbeu i to samo na određenim vidovima.

sve ostalo radi sasvim OK - zvuk može bit i vrlo jak kad hoće, dakle nije do hardvera. 

 

Svi driveri za ploču i zvuk su skinuti i uredno instalirani. 

Slušalice su senneheiser, pasivne, Mbo je Gigabyte b360m ds3h

 

Kako najbezbolnije riješiti? Onaj mali USB eksterna zvučna kartica možda? Ili se može i softverski?

 

TIA

nisam godinama mijenjao ništa u kompu no istina jest da se glasnoća u jubitu videima jaaaaako razlikuje i da ih je malo "normalnih" (normaliziranih?), odn. većina je pretiha (uz jednake zvukovne postavke: na kompu sve do daske, kao i na jubituu, zvučnici na 1/2 glasnoće). odnos je 70:30 približno u korist tihih (od kojih je većina govornih, iako ima i takve glazbe i filmova). in adr vrdz, to nema veze s tvojim kompom nego s jubituom. uvijek držim sluške nadohvat, jer ovo postaje zabrinjavajuće. e,da: sluh mi je ispitan i sve je ok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice