Pad sistema !!!

poruka: 5
|
čitano: 6.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pad sistema !!!

e pozz forumasi ! :)

E ovako .. naime imam problem  kao sto i naslov kaze  Padne mi sistem ..eh sad ne znam sta je razlog .. vecinom mi pada kad gledam npr nesto po YT  ili slusam muziku .. pojavi se plava slika .. physical memory ( u tom' smislu nesto pa imaju neki brojevi itd.) a prilikom paljenja racunara .. pojavi mi se u wiindows traci  neki kao ERROR .. i pise  da kao nedostaje nesto "svchost.exe"  ..sad ne znam da mi mozda nije do toga ? ili je nesto drugo ? zna li ko kakav savjet ili sta bi trebao uraditi ako se nekome vec dogadjalo ili  čisto zna  sam uvezi toga ? 

AmericaNNo'
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 17:26 (Americano).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pad sistema !!!

Pregledaj virtualni RAM.

12 godina
neaktivan
offline
Pad sistema !!!

BSOD?

 

Uploadaj Minidump file negdje i postaj link u temu "BSOD-što, zašto i kako"

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pad sistema !!!

Uploadaj minidump na ovu stranicu,

http://www.osronline.com/page.cfm?name=analyze

ako rezultati nisu jasni, pasteaj ih ovdje.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pad sistema !!!

pozdrav, da li bi mi neko mogao odgovoriti na ovo pitanje : Na mobitelu su mi se nedavno pojavile čudne stvari stalno je pisalo Unfortunately, settings has stopped kao i ostale važne aplikacije a sada prije možda sat vremena mobitel sam ugasio nadajući da se ovo više neće pojavljivati od tada više nisam mogao upalit telefon da li iko zna kako da ga upalim pokušavao sam da ga upalim pomoću power+volume down up ali mobitel ne reaguje 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice