PC se sam restartira zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 1.439
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
PC se sam restartira

PC mi se ugasi i upali svaki 10-15 min, a nije zbog pregrijavanja 100%, sta bi to moglo biti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC se sam restartira

meni auto nece da upali svaku nedjelju.kaj bi moglo biti? 

mislis da imamo kristalnu kuglu ovdje ili?{#}

popuni moj pc za pocetak u profilu.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 14:48 (=xfact=).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PC se sam restartira
SkiLLzzz kaže...

PC mi se ugasi i upali svaki 10-15 min, a nije zbog pregrijavanja 100%, sta bi to moglo biti?

jel se i upali sam od sebe,ili?može bit problem u prekidaču na kućištu,može bit napajanje,i matična....

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC se sam restartira

xfact hvala na ljubaznosti

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 15:42 (SkiLLzzz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC se sam restartira
kivic15 kaže...
SkiLLzzz kaže...

PC mi se ugasi i upali svaki 10-15 min, a nije zbog pregrijavanja 100%, sta bi to moglo biti?

jel se i upali sam od sebe,ili?može bit problem u prekidaču na kućištu,može bit napajanje,i matična....

da sam se i upali, napajanje nije jer je promijenjeno nedavno, a kako bi provjerio da li je maticna ili prekidac?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PC se sam restartira

ako znaš kako, najbolje ti je rastaviti prednju stranu kučišta, samo lagano da ti nekaj ne pukne. tipka za paljenje se nalazi u nekom kao ležištu. kada je odspojen tako PC pogledaj da li se tipka nakon klika sama vraća. ona ima u sebi feder koji se nekad zaglavi. 

 

test matične nije tako jednostavan, moraš sve ostalo eliminirat i tek onda znaš da je matična u pitanju. 

 

da li si možda u zadnje vrijeme skidao procesor? moguće da ti hladnjak od procesora ne sjedi kako treba na procesoru pa se pregrijava. 

15 godina
offline
PC se sam restartira

Ti simptomi se znaju javljati kad je napajanje nagutano prasine... Kazes da je nedavno mjenjano, sve je uredno cisto i dust free?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PC se sam restartira

ipak je bilo zbog prasine, iznenadilo me da tako puno ima, a cistim ga ono, nije da ne cistim :P

We do not stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PC se sam restartira
SkiLLzzz kaže...

PC mi se ugasi i upali svaki 10-15 min, a nije zbog pregrijavanja 100%, sta bi to moglo biti?

Drugi put ipak koristi tražilicu i prouči iste ili slične probleme.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice