Pregrijavanje graficke kartice na laptopu

poruka: 3
|
čitano: 1.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pregrijavanje graficke kartice na laptopu

Evo ovako pozdrav,imam GTX850M u laptopu i sve je radilo normalno,kad su svi programi pogaseni temperatura je oko 35-40 (s tim da ima cooler)..danas sam cistio disk,defregmentiro ga i od tad se temperatura graficke nespusta ispod 60C,makar su svi programi ugaseni,ima mozda netko neki razlog sto bi moglo biti? Hvala na pomoci

 

Edit: Trenutno upaljena samo Mozilla i TeamSpeak i temperatura je na cca 75C

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 23:30 (Zagi27).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje graficke kartice na laptopu

Visoka temperatura na laptopu govori da mu je vrijeme za čišćenje od prašine. Ako je čist,može se provjeriti sa nekim programom tipa Anvir task manager kakvo je zauzeće procesora, i eventualno detektirati koji proces opterečuje procesor grafičke kartice.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pregrijavanje graficke kartice na laptopu
Mac_os kaže...

Visoka temperatura na laptopu govori da mu je vrijeme za čišćenje od prašine. Ako je čist,može se provjeriti sa nekim programom tipa Anvir task manager kakvo je zauzeće procesora, i eventualno detektirati koji proces opterečuje procesor grafičke kartice.

 Prije tjedan dana sam ga cistio tako da nema prasine,sve je bilo normalno dok jucer nisam ocistio hdd i defregmentirao ga..hvala na prijedlogu,kako stoji sve mi je ok,nema opterecenja procesora,pogasio sam sto vise procesa ali i dalje se nespusta..ovo postaje previse cudno

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 14:08 (Zagi27).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice