Printer hp deskjet 845c driver

poruka: 13
|
čitano: 3.516
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Printer hp deskjet 845c driver

Tražim driver za printer hp deskjet 845c ,za win 7 prof, 64 bitni.ne mogu ga nigdje naći hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Printer hp deskjet 845c driver
espltd kaže...

Tražim driver za printer hp deskjet 845c ,za win 7 prof, 64 bitni.ne mogu ga nigdje naći hvala

Probaj drp.su

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Printer hp deskjet 845c driver

Za taj printer HP deskjet 845c,netreba ti nikakav drajver.Ako ti je printer ispravan svaki Windows če ga odmah prepoznati i odmah možeš štampati a vala i tiskati ako više voliš.Ako si ga bio skopčao na kompjuter i pravilno ga povezao i ako ti je adapter original,sve če biti u redu i radit če,ali ako si to sve skopčao kako sam naveo a printer neče da štampa ili neodgovara uopče.onda ti printer nije ispravan.U kratko netreba ti nikakav drajver.

5 godina
protjeran
offline
Re: Printer hp deskjet 845c driver
driverman kaže...

Za taj printer HP deskjet 845c,netreba ti nikakav drajver.Ako ti je printer ispravan svaki Windows če ga odmah prepoznati i odmah možeš štampati a vala i tiskati ako više voliš.Ako si ga bio skopčao na kompjuter i pravilno ga povezao i ako ti je adapter original,sve če biti u redu i radit če,ali ako si to sve skopčao kako sam naveo a printer neče da štampa ili neodgovara uopče.onda ti printer nije ispravan.U kratko netreba ti nikakav drajver.

Na stranu što si izvukao nešto 2 godine staro, ali mora se priznati da ti je gramatika vrh...

7 godina
neaktivan
offline
Printer hp deskjet 920c

Može li mi netko pomoć

Potreban mi je driver za HP descjet 920c.

Na službenim HP stranicama ga nema, a nisam ga našao ni na internetu.

Ako netko ima CD intalaciju bio bih mu zahvalan

Lp

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Printer hp deskjet 845c driver

Probaj s ovima. Skini, raspakiraj i rucno ih ubaci.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Printer hp deskjet 920c

Oliverius

 

Probaj jedan od ova dva na linku.

hppiw je Install wizard za WIN 7/8, a onaj drugi bi trebao biti originalni driver za XP pa ga možda hoće instalirati na WIN 10 (ili koju verziju već koristisš) preko "Troubleshoot Compatibility" opcije.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Printer hp deskjet 845c driver

Zahvaljujem,

ali nisam dovoljno informatički potkovan za ovakvu operaciju.

Lp

7 godina
neaktivan
offline
Re: Printer hp deskjet 920c

Probao oba dva i ne dozvoljava instalaciju.

Hvala na pomoći

15 godina
offline
Re: Printer hp deskjet 920c
Oliverius kaže...

Može li mi netko pomoć

Potreban mi je driver za HP descjet 920c.

Na službenim HP stranicama ga nema, a nisam ga našao ni na internetu.

Ako netko ima CD intalaciju bio bih mu zahvalan

Lp

 

 -gdje si tražio, u čemu je problem .. ili koji OS? + važnije je 32-64bita to se ne miješa! Ako nema, može od xp, poželjan .inf (text file za instalaciju), ne neki .exe-installer jer je ta app ovisna o winver.

-proizvođač ima support, ali ne želi ni on vječno dok ms posljednjih par godina izbacuje stare stvari pa i drivere za staru opremu.. ponekad je važno imati kolekcijju dirvera ili pronaći stari cd-floppy.. i 99% da je gore i običan install text-inf file kojeg možemo lako instalirati, samo je pitanje postoji li x64bitni driver (jer u to vrijeme nitko nije koristio x64bitni os, osim server i xp-64 .. no vrlo rijetko i pitanje jel hp radio taj driver.

 

kiwi_91 kaže...

.."Troubleshoot Compatibility" opcije.

 -driveri se ne instaliraju u compatibilitiyu.., to služi samo za appse, isključivo odgovarajući driver, 32-64bita kompatibilno s OSom. (tako se može pokrenuti installer, ali tad on opet radi pogrešno, pogrešan os.. tj igranje na sreću i rizik da se skrši sve).

 

**

-vjerojatno se traži za win10-x64..

-ako nema za w10, prvi stariji, w8.1, 8, 7.. dok od XPa 99% postoji samo x32bitni (za 32bitni os može).

-driver koji nije certificiran win jednostavno ignorira (ne napravi ništa)... tj mora se reboot u odgovarajući mod koji služi upravo tome, (držati shift, restart, F7..)

-problem te generacije je i usb 2.0 koji je tad bio nov, mora biti i pravi 2.0 kabel, može biti i lpt tj ovisi kako je što spojeno pa i usb port-kontakt. Ako win ne detektira ispravno uređaj tad neće ni instalirati driver (jer nema s čime povezati, tj to je preduvijet da win vidi uređaj..)

-ako je driver dobavljiv samo kao installer (app ovisna o winver), može se raspakirati (npr 7z.. jer to je ekšli arhiva) i ručno instalirati browsanjem do .inf filea .. ili desni klik -install tad će biti u popisu za ručno dodavanje printera u grupi hp... ako tad ništa ne obavi, ponoviti u F7 modu (necertificiran).

 

-win7 je imao VM-xp mod, virtualac.. za takve stvari, može neki VM ili dualboot ili linux ili stariji win.. jer printanje nije nešto što se treba stalno ili ako treba, tad se prilagodimo, stariji os ili noviji printer. Ponekad korisnik ne može birati.

-za usporedbu, najjednostavnije, bootaj neki livelinux kao mint sa stikića, detektirat će printer i to je to, radi. Isprintaš i tad razmisliš što želiš od računala, što trebaš i čemu služi os, čemu appsi, čemu uređaji kao printer i tko se kome mora prilagoditi.

 

-probaj... nije tako teško :)

 

++ drivere i sl. u pravilu nikad ne skidati sa stranica osim proizvođača ili sigurnih.. tj ostale su nepotrebne + često dodatno smeće, tj to se radi samo kad se mora.

hp, 920c ... i tu sve nađeš, tj tek kad kažeš koji OS možemo konkretnije dalje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 12:51 (ihush).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Printer hp deskjet 920c

Os je Win 10x64

I kao što sam već napisao na službenoj stranici Hp nema dirivera za 920c

15 godina
offline
Re: Printer hp deskjet 920c

-naravno da nema (za printer star oko dva desetljeća..), jer proizvođač nema želju (još manje interes) za tim.

-veći problem je što nemaš x64 bit (ne može od xp..)

-možeš ako ti se da s tim petljati, instalirat stari win10x64 (ili 7-8) 90% da ima driver jer su to poznati modeli koji su imali driver u win distri... npr 240/1511 build. kasnije su izbacili.. nakon toga upgrade na noviji.

-drugo rješenje je po forumima potražiti i tad se nađe driver za neku noviju seriju koji je kompatibilan, eventualno uz ručno tipkanje config-install texta..

-ili koristi odgovarajući os, npr x32 ili virtualac itd.

 

+ na službenoj stranici hp-a ima drivera za 920c.. ali nema za w10.. nego imaš za winxp .. i jesi li probao što dalje, jesi li pogledao njihove upute za install (za driver koji je već uključen u win i update..) tj to radi na starijim buildovima dok ms to nije izbacio iz supporta. Jednostavno ako želiš nešto moraš uložiti malo (više) truda, kao i opis problema uz verziju osa, što si probao, što (ne)možeš itd.. npr jesi li uopće probao dodati printer u win?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 17:44 (ihush).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Printer hp deskjet 920c

Istina je da je star dvadeset godina, ali print mu je bio savršen. Istini za volju imam ja Canon iP7250 ali nisam s njim zadovoljan, zato sam iz podruma izvuka na svitlo opte stari Hp, ali ne zanam di mi je instalacijski Cd driver. U svakom slučaju zahvaljujem na pomoći.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice