Problem sa zvukom

poruka: 46
|
čitano: 25.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

ja mislim da ima kad sam ga kupio isto nije radio zvuk i covjek mi je stavio novu zvucnu kartu ...

ima sad sam pogledao na kutiji

amir sivac
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

E, vjerojatno je u tome problem... Najbolje bi ti bilo otic u BIOS i disejblat ovu zvucnu na maticnoj, onda ce ti normalno prepoznat ovu PCI zvucnu (C-media CMI8738), a za nju naravno trebas druge drivere:   http://www.cmedia.com.tw/EN/DownloadCenter_Detail.aspx?pserno=0&dtype=ALL

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

skinuo sam one drivere za maticnu sta sad snjima? ili da idem u bios i kako se ulazi u bios jel kad se pali racunar sta trebam pritisnuti nisam nikad tam ulazio

amir sivac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

skinuo sam onaj driver on je sad u winrar sta da radim snjim kako da ga instaliram??? pa odgovori mi sutra

hvala ti sto mi pomazes....

 

amir sivac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

ej uspjelo je HVALA TI PUNO

amir sivac
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

Ejjj jel mozes meni mozda pomoci imam problem sa zvukom uopce mi nece nista da se cuje zvuk zvucnici valjaju i sve sam pojaco na najjace i nece.Aj ako mi mozes pomoci plz.Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

Pozdrav,

imam problem sa zvukom:

kada korism: Winamp, VLC Media Player, Media Player Classic nema zvuka.

S druge strane na npr. Youtube zvuk je uredu.

?!?!

U postavkama Control Panel / Sounds sve je OK.

Zvučnici su OK... dobivam standardne Windows zvukove,

Također sam testirao: Run > dxdiag > sve je OK.

Da li netko ima ideju što je pošlo po krivu?!

Unaprijed Hvala

 

Carpe Diem
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom
ako je winodws 7 pokreni program, klikni na ikonicu zvucnika i potom mixer... provjeri koliki ti je volume na recimo winampu (moras ga imati pokrenutog)...

a ako to ne ide... probaj pokrenuti najobicniji waw file preko winampa recimo... reci jel imas zvuka sada...
In Control
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

Hvala na trudu,

nakon što sam pokušao sve što znam i što sam našao na netu, nije bilo pozitivnih rezultata,

jednostavno sam napravio restart PC-a i sve je OK.

Još uvijek mi nije jasno zašto dio software nije mogao reproducirati zvuk, a dok drugi software može !?

 

Carpe Diem
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

moze mi neko pomoc?? ovako, clocko sam procesor i od onda imam probleme sa zvukom... on normalno radi i sve i onda se odjednom sam zvuk iskljuci i tak bude jedno 20 min i onda se opet ukljuci :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa zvukom

Ja imam jedan problem taj što mi zvuk neko vrjeme odlično radi kojih 2-3 sata , a poslje cjeli titra pa nakon restarta sve opet normalno u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa zvukom

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

Imam problem sa zvukom reinstalirai  sam drivere i opet ih instalirao i opet nemam zvuka...ako netko nsto na molim da pomogne 

ivanovic ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa zvukom

i ja imam problem sa zvukom reistalirao sam drivere i opet instalirao i opet nista na suond and audio devices mi pise no device

ivanovic ivan
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

cao svima.ovako ima nevidjeni problem..u isto vrjeme imam ton na normalnim zvucnicima i na onom malom unutar racunara..e sad bih ja da taj mali zvucnik se ugasi . jer je dosadan.a nezz kako da ga ugasim..hellpp 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 0:19 (bugsysigel).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom

imam probmlem ne radi mi zvuk imam lap top i na kartici stoji zuti uzvicnik sta da radim

cola
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice