Ps4 gamepad i pc

poruka: 42
|
čitano: 11.308
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Pozz..

 

Kupio sam danas, ps4 gamepad. I imam doma usb bluetooth i spio sam tako gamepad na pc. I skinuo sam program DS4 windows. I kad udem u neku igru ne prepoznaje , mi gamepad, a dok spojim sa kablom radi normalno. Dali ima neka fora ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Ps4 gamepad i pc

Znači s kablom ti u igrama radi a prek BT ne? I ja sam ga naručio i sad čekam drugi tjedan da stigne pa istražujem po netu kako to spojiti da radi kak spada.

Probaj ovo.

 

I ovo još

 

https://www.techradar.com/how-to/gaming/how-to-use-the-ps4-dualshock-4-controller-on-a-pc-1309014

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 21:58 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ps4 gamepad i pc

Taj gamepad se baš i nije pokazao na ovom test, osjetno kašnjenje...1:17

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
vrinho kaže...

Znači s kablom ti u igrama radi a prek BT ne? I ja sam ga naručio i sad čekam drugi tjedan da stigne pa istražujem po netu kako to spojiti da radi kak spada.

Probaj ovo.

 

I ovo još

 

https://www.techradar.com/how-to/gaming/how-to-use-the-ps4-dualshock-4-controller-on-a-pc-1309014

 Da sa kablom radi normalno. Ali sa bt nece, spoji i sve ali... Nece da radi u igri, radi samo na touchpadu kao mis... 

Finger Up :)
14 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Imam DS3, a frend DS4 i obojica koristimo ScpToolkit za bluetooth komunikaciju.

Radi odlično. Pokazuju se kao XBOX360 controlleri tako da nema problema u igrama, a touchpad na DS4 još miče i kursor.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 22:34 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Eto, to je preko bt spojeno, Al ne radi u igrama. Dok spojim kabel isto pokazuje ali onda radi .... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc

Ja imam Asus BT-400 dongle i radi bez problema.

13 godina
online
Re: Ps4 gamepad i pc

Možda ti je do blutootha? Kakvog imaš? Čitao sam da treba minimum BT 2.0 da radi s ovim gamepadom. Imam nekakvog takvog no name i baš me zanima kak će raditi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
Navodno za najbolje iskustvo treba BT 4.0 specifikacije ( smanjen značajno lag i potrošnja baterije) . Nemam DS4, koristim Xbox One S controller i u kombinaciji sa BT adapterom s ebay od 2 $ radi za pet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 16:14 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Onda je do moga bt vijerovatno jer je neki kontam teski srot, sa no name doslovno.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Jesi li probao ScpToolkit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
razermario kaže...

Onda je do moga bt vijerovatno jer je neki kontam teski srot, sa no name doslovno.

 i ovaj moj je neki noname  genericki ,al radi posao za pet.  nijednom nije izgubio konekciju , a najcesce  igram iz kreveta nekih 4m dalje od kompa  . Cak ne gubi signal ni u drugoj sobi  

I ja sam razmisljao o Asusovom BT ili MS wireless adapteru  ,  ovaj sam kupio cisto radi probe i iznenadio se . 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 18:21 (error_666).
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Problem je kod mene sta se ja konektujem normalno, sa tim bt. Al kad udem u igru ne reagira gamepad, ali i dalje svijetli tamno plavo kako i treba, samo touchpad reagira... Drugo nista. A dok spojim kablom, cim stisnem bilo koju tipku na gamepadu , automacki sve poslozi za gamepad. ... A probao sam i taj program isto... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Link

 

 

Dali bi ovaj bio dobar ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Ps4 gamepad i pc

Ne, to ti je Wifi, trebašblutooth.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Ja ne znam kako vama radi normalno, znaci ja imam xbox one s controller i kupio taj asus bt adapter, to je strasno koji lag sam imao, na kablu je sve fino delalo.

Na kraju sam sve to odjebao jer sam nabavio nabolji kontroler u mint stanju, onaj prvi xbox :)

Taj radi kao urica..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
vrinho kaže...

Ne, to ti je Wifi, trebašblutooth.

 Mislio sam preko wifi jer bi mozda bolje radilo, znaci bas mora biti preko bt

Finger Up :)
13 godina
online
Ps4 gamepad i pc

Ne znam a može prek wifi-a, nisam nigdje pročitao da može.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
razermario kaže...
vrinho kaže...

Ne, to ti je Wifi, trebašblutooth.

 Mislio sam preko wifi jer bi mozda bolje radilo, znaci bas mora biti preko bt

naravno da mora preko BT.

 

11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Evo kad ga uspijem spojiit preko bt

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

LINK 

 

 

Dali bi sa ovime radio gamepad ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
Trebao bi. Gore imas linkan koji ja koristim u mom prošlom postu.radi perfektno
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
error_666 kaže...
Trebao bi. Gore imas linkan koji ja koristim u mom prošlom postu.radi perfektno

 Evo ga , vijerujem ti na rijec :D 

Finger Up :)
12 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
razermario kaže...
error_666 kaže...
Trebao bi. Gore imas linkan koji ja koristim u mom prošlom postu.radi perfektno

 Evo ga , vijerujem ti na rijec :D 

 ma mora radit mater mu . kod frenda neki laptop star ko grcka pa mu radi DS4 preko integriranog BT

13 godina
online
Ps4 gamepad i pc

Stigao i moj. Ipak trebam bolji BT, gubi se signal iznad pol metra, odmah počne blinkat crveno i prekida. Samo sam u Forzi Horizon 4 isprobao i radi dobro ali imam iritantan problem kad ga trebam nanovo prek BT-a uključiti. Koristim DS4 i čim se konekcija s blutoothom isključi ili kod restarta kompa više ga ne mogu uključiti osim da odem pod blutooth devices i izbrišem gamepad i nanovo ga uparim. Ima kakva kombinacija tipki ili je nešto u postavkama da ga bežično uključim opet ili je to neki bug? Ili je problem u blutoothu? Probao sam i ScpToolkit i ništa ne radi s njim.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 21:33 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

ScpToolkit je nažalost malo mušićav, al kad se sredi radi odlično :). Ima svoj BT driver, odnosno stack, gamepad driver i na kraju servis za Windowse koji se stalno mora vrtjeti.

Ako slučajno ne radi, kao kod tebe Vrinho može se ponovno pokrenuti instalacija pa će doći k sebi, odnosno pokrenut će se potreban servis. Jbg besplatna je aplikacija pa nemogu biti previše ljut.

 

Uglavnom ScpToolkit ima svoj BT stack, tako da će se BT adapter prestati pojavljivati u Windowsima kao BT. Ako to nije tako nije dobro instalirano.

 

Pokretaču teme bi preporučio da uninstalira sve vezano za DS4 i krene čisto sa ScpToolom jer znam da radi sa DS3 i DS4, na svoje oči sam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 21:57 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Ako imate usb hub na monitoru spojite dongle tamo. Tako sam ja smanjio dropanje konekcije i lag

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Ps4 gamepad i pc

Scptoolkit mi se ni neće instalirati kako spada. Složio sam sve preko InputMappera ali neće se ponovno konektirati isto ko i s DS4Windows kad stisnem PS tipku, vjerojatno bi bilo isto s Scptoolkitom. Ili je neka druga kombinacija tipki koja to omogućava makar sam sve probao... Mislim da je problem u Blutoothu  Vama ostalima se normalno spoji prek BT-a kad uključite gamepad prek tipke? Koji Windows koristite? Kod mene Desetka v1803. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
vrinho kaže...

Scptoolkit mi se ni neće instalirati kako spada. Složio sam sve preko InputMappera ali neće se ponovno konektirati isto ko i s DS4Windows kad stisnem PS tipku, vjerojatno bi bilo isto s Scptoolkitom. Ili je neka druga kombinacija tipki koja to omogućava makar sam sve probao... Mislim da je problem u Blutoothu  Vama ostalima se normalno spoji prek BT-a kad uključite gamepad prek tipke? Koji Windows koristite? Kod mene Desetka v1803. 

 Ja dok sam pokusavao sam starim bt. Isti je bio problem prvi puta kad se spojim dobro je spojeno je al ne radi u igrama... ( To cu nadam se rijesiit kada dode novi bt sa ebaya sto je kolega iznad preporucio.) A mislim da nema veze koji je windows u pitanju, vijerujem da imaju svi isti problem , osim ako se ne spajas mozda preko steam-a...  Instalirao sam Darksiders 3 ... I nije mi htijelo radiit, morao sam staviti kao non steam game, i onda je radilo u big picture modu. , i kad god upalim steam, i stisnem ps button gamepad se odma prepozna i spoji ( SA kablom ( za sada )) 

Finger Up :)
13 godina
online
Re: Ps4 gamepad i pc

Jučer sam stavio frišku verziju Windowsa, ništa ne diram dok ne dođe novi BT. Tamo na stranici od DS4 piše da treba minimum BT 2.1 (moj je 2.0) makar mi je radilo u igrama sve do onda kad se treba rekonektirati prek PS tipke, bez ponovnog uparivanja neće i neće. Nisam ga koristio u Steamu a sa povezivanjem kablom nisam imao nikakvih problema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice