PV mrtav nakon Sleep-a, čudni zvukovi iz zvučnika

poruka: 4
|
čitano: 985
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PC mrtav nakon Sleep-a, čudni zvukovi iz zvučnika

Bok ljudi,

 

Prošlu večer sam stavio PC na sleep kao i puno puta do sada. Oko 1 ujutro PC power button je blinkao plavo kao i svaki put do sada, međutim jutros primjetih da da svijetlo na USB hubbu blinka i zvučnici bipkaju zajedno sa svijetlom. Power button vise ne svijetli i PC se ne zeli upaliti, potpuno ništa se ne događa...

 

Izvadio sam sve zice iz njega, resetirao PSU i i dalje ništa. Primjetio sam da svjetluca narancasta LEDica na MOBO, guglao i u manualu nikakav info nisam nasao. Nakon toga je svo svjetlucanje prestalo.

 

Komp je star 3mj, nove komponente skroz, posvje je normalno radio, nikakva rusenja, koristen za programiranje/graficu obradu, rijetko igranje.

 

Specke (ne znam detaljnije):

Cpu: Ryzen 1400

Gpu: gtx 1060 3gb, Gigabyte

MB: Asrock ab350m

PSU: Hydrox 550W, gold plus

 

Imate kakav savjet što da probam još? :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 12:14 (Prptpnchina).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PC mrtav nakon Sleep-a, čudni zvukovi iz zvučn

Probaj drugo napajanje za koje znaš da je ispravno staviti umjesto ovoga.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
PV mrtav nakon Sleep-a, čudni zvukovi iz zvučnika

Možeš probati izvaditi bateriju s matične ploče na 5 min., vratiti je natrag i onda probati upaliti.

Nakon ovoga si podesi BIOS ako si prije bio nešto mijenjao u njemu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PC mrtav
Nažalost nemam drugog napajanja trenutno za probati, a novu CMOS bateriju sam čak i kupio i zamjenio i i dalje ista situacija. BIOS nisam niti u jednom trenutku mjenjao od kada imam PC, niti ga mogu promjeniti jer se stvarno ništa ne pokrene kada pritisnem paljenje PC-a.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice