Touchpad

poruka: 5
|
čitano: 952
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Touchpad

Bok,

 

kupio sam Acer F5-573G, i kao što to uvijek biva, nakon istalacije windows 10 slijedi instalacija drivera, sve je prošlo uredu osim instalacije touchpada. Kako odrediti koji touchpad imam? na device manageru mi se nalazi HID compilant mouse i PS/2 compatible mouse. Instalirao sam Synaptics drajvere i pisalo je da je instalirano i da je "spreman za upotrebu". Meni i dalje u device manageru piše isto kao i prije i dalje mi ne radi skrolanje na touchpadu, probao sam i Elantechove drajvere instalirat ali ništa.. Ako netko zna koji je problem molim da mi pomogne. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Touchpad

Ima tema Tražim drivere, ili tako nešto. Mislim da u prvoj poruci piše kako pronaći točan model.

U gužvi sam, javi dal si našao, ako ne, budem kasnije ja pogledao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Touchpad

-Budi siguran da si ukljucio touchpad preko tipke Fn  (Obicno u Acera je FN+F7)-mora ti biti ikona touchpada na F tipki!

-Budi siguran da je touchpad ukljucen u biosu(ako imas tu opciju)

-Probaj preko searcha ukucati Acer recovery management i tamo klikni na onu zelenu strelicu(ili kako je god kod tebe),za update drivera touchpada!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Touchpad

instalirao sam everest program i tamo sam vidio da piše synaptics, e sad da li je to to ili je to prikazano jer sam taj driver skinio?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Touchpad

uključen je touch pad, radi mi kao pokazivač (miš) ali neće da skrola

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice