Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

poruka: 38
|
čitano: 52.889
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

skinuo sam nero 9.2.6.0 i kad ga pocnem extractat nadje mi nod 32 virus i nemogu ga onda instalirat...imam vistu..dali postoje još neki programi za prženje ili da skinem nero 6.7 ili 8?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

To ti je tako kad skidaš programe s interneta i još ne znaš gdje ima kvalitetnih, a ne onih sa virusima. Moja preporuka ti je da si kupiš original Nero, možeš ga potražiti u našim dučanima za manje od 100kn.

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Probaj sa Ashampoo burning studio 6 - kolko se sjecam besplatno se moze skinut...

15 godina
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Veoma dobar program za przenje DVD/CD medija, ima dosta mogucnosti, a veoma malen i nezahtjevan u odnosu na Neru.

 

CDBurnerXP

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
boxer kaže...

Veoma dobar program za przenje DVD/CD medija, ima dosta mogucnosti, a veoma malen i nezahtjevan u odnosu na Neru.

 

CDBurnerXP

 Prije sam ga imao i samo problemi s njim, nikad više.
Na Bugovom zadnjem dvd-u imaš Ashampoo Burning Studio 6 koji je besplatan ili ga skini s interneta besplatno.
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

nero ashampoo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

sa ashampoo sam imao lošeg iskustva,upropastio mi neke dvd-ove, rw nije htjeo izbrisati, konstantno mi javljao da je uređaj prazan, da ubacim medij....

 

nero je po meni najbolji, problema sam imao s instalacijom 9, a 8 mi radi skroz ok, 9 instalira kao, ali kad pokrenem izbaci error

 

probaj infra recorder ili cd burner xp

15 godina
protjeran
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

može link od nero 8 za skidanje?

15 godina
protjeran
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
15 godina
neaktivan
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

ashampoo bs 2009 - free je samo se moras regat

 

a za image fileove imgburn

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Ashampoo Burning Studio 8(ili 9)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Šef kaže...
boxer kaže...

Veoma dobar program za przenje DVD/CD medija, ima dosta mogucnosti, a veoma malen i nezahtjevan u odnosu na Neru.

 

CDBurnerXP

  Prije sam ga imao i samo problemi s njim, nikad više.
Na Bugovom zadnjem dvd-u imaš Ashampoo Burning Studio 6 koji je besplatan ili ga skini s interneta besplatno.
 
Ja vala nikad nisam imao problema sa tim programom sto se tice przenja, sve je radio poslusno, przio, brisao.... 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
13 godina
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

sve je u redu samo kako se radi s tim programom, s nerom sam mogao przit ama bas sve  od igrica do filmova

i bio je jednostavan za rad, dog s ovim cdburnerxp imam problema nikak da skuzim kako s njim sprzit dvd ili cd,

 igre glazbu filmove, itd jer kad dajete savjet bilo bih pozeljno i dodat dodatak kako se s njim radi i pomoc ako je to moguce?

isto tako i s sahaponom 6 ili 9?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
fight kaže...

sve je u redu samo kako se radi s tim programom, s nerom sam mogao przit ama bas sve  od igrica do filmova

i bio je jednostavan za rad, dog s ovim cdburnerxp imam problema nikak da skuzim kako s njim sprzit dvd ili cd,

 igre glazbu filmove, itd jer kad dajete savjet bilo bih pozeljno i dodat dodatak kako se s njim radi i pomoc ako je to moguce?

isto tako i s sahaponom 6 ili 9?

A ne bi se ti slučajno sam potrudio pa malo googlao. Nemaju svi vremena pisati tutoriale -.-

Video meliora proboque deteriora sequor
15 godina
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Evo da ti nacrtam.

Sve je na HR pa ne bi trebalo biti problema.

Program je Ashampoo Burning Studio 6.

 

Slika 1- Odaberi zaokruženo

Slika 2- Prebaci datoteku (film, igru, muziku...) koju želiš snimiti u prozor programa Ashampoo

Slika 3- Ubaci prazan CD ili DVD i pritisni Snimi.

 

Jednostavnije ne može.

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Micek kaže...

Evo da ti nacrtam.

Sve je na HR pa ne bi trebalo biti problema.

Program je Ashampoo Burning Studio 6.

 

Slika 1- Odaberi zaokruženo

Slika 2- Prebaci datoteku (film, igru, muziku...) koju želiš snimiti u prozor programa Ashampoo

Slika 3- Ubaci prazan CD ili DVD i pritisni Snimi.

 

Jednostavnije ne može.

 

hvala na crtanju! dobro si nacrtao, i bilo bi u redu kad bih tako za nas pocetnike

sve nacrtali i pomogli oko neceg sto nemamo pojma, a recimo i onaj cdburnerxp je na hrvatskom ali ga svjedno ne kuzim, i mislim da je nero jos uvjek majka za sve i dobar samo me zanima gdje da skinem verziju ashampoon da je besplatan jer ovaj sto si mi dao link skinuo sam ga ali vrijedi samo 29 dana, i dali znas mozda koji nero dobro radi na windows7 32bit?{#}

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Koliko ja znam, Ashampoo Burning Studio 6 i Ashampoo Burning Studio 2010 (Advanced) su besplatni. Jedino se moraš "registrirati" kako bi primio activation-key za 2010. Za Ashampoo 6 ne znam, koristim 2010.

 

Vjerujem da ti Nero za sada najbolje leži, ali šteta se zaje*avati oko tog bloatwarea dok postoje i više nego adekvatne besplatne zamjene/alternative.

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
fight kaže...
...

hvala na crtanju! dobro si nacrtao, i bilo bi u redu kad bih tako za nas pocetnike

sve nacrtali i pomogli oko neceg sto nemamo pojma, a recimo i onaj cdburnerxp je na hrvatskom ali ga svjedno ne kuzim, i mislim da je nero jos uvjek majka za sve i dobar samo me zanima gdje da skinem verziju ashampoon da je besplatan jer ovaj sto si mi dao link skinuo sam ga ali vrijedi samo 29 dana, i dali znas mozda koji nero dobro radi na windows7 32bit?{#}

 

Ja ti preporučam BurnAware Free. Ne treba nikakvu registraciju i krajnje je jednostava.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
13 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Razer_Copperhead kaže...
fight kaže...
...

 

 

Ja ti preporučam BurnAware Free. Ne treba nikakvu registraciju i krajnje je jednostava.

  Moram priznati dobar program,a bio bi izvrstan kada bi imao opciju Copy Disc kao njegova inačica koja se plaća (home ili professional)

15 godina
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Nero ima svoju besplatnu verziju (Nero BurnLite 10). Neke stavke možeš pokrenuti samo u punoj verziji Nero 10 (Audio ripping , audio burning, video photo, tools...). Standardno prženje datoteka i disc copy ide bez problema u free verziji.

Prilikom downloada je potrebno samo upisati e-mail adresu (vjerojatno može i fake adresa).

Mada ne vidim razlog za Nero kad Ashampoo Burning Studio ima mnoštvo alata za prženje i ripanje. Koristim ga godinama i za sada mi je nezamjenjiv.

Nero je najbolji, ali osnovna verzija košta 39,99€ a multimedijalna verzija je 54,99€.

Nero 10 Lite free verzija Nero 10 Lite free verzija
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

imgburn je najbolji IMO. I besplatan je{#}.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
fight kaže...

sve je u redu samo kako se radi s tim programom, s nerom sam mogao przit ama bas sve  od igrica do filmova

i bio je jednostavan za rad, dog s ovim cdburnerxp imam problema nikak da skuzim kako s njim sprzit dvd ili cd,

 igre glazbu filmove, itd jer kad dajete savjet bilo bih pozeljno i dodat dodatak kako se s njim radi i pomoc ako je to moguce?

isto tako i s sahaponom 6 ili 9?

Zar se ima šta skužiti? Pa program je vrlo jednostavn što se tiče prženja.

U glavnom meniju odabereš Data disc>OK>izabereš ono što hoćeš da snimiš>ADD>BURN - - ne može jednostavnije.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Fermi kaže...

imgburn je najbolji IMO. I besplatan je{#}.

Moguće, koristio sam ga u nekoj od prijašnjih verzija. Ipak mislim da je sve subjektivna stvar, kako se navikneš.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
boxer kaže...

Veoma dobar program za przenje DVD/CD medija, ima dosta mogucnosti, a veoma malen i nezahtjevan u odnosu na Neru.

 

CDBurnerXP

I ja preporučujem ovaj. 

 

Ne znam zašto pitaš za programe, bug je predložio nekoliko programa za prženje?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Pa zar moze jednostavnije od cdburnerxp? Jedio video dvd je malo zavucen pa je cak u bugu svojevremeno receno da ne moze uopste ali moze naravni. File video dvd layout i pokazes na video_ts folder.
:)
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Micek kaže...

Nero ima svoju besplatnu verziju (Nero BurnLite 10). Neke stavke možeš pokrenuti samo u punoj verziji Nero 10 (Audio ripping , audio burning, video photo, tools...). Standardno prženje datoteka i disc copy ide bez problema u free verziji.

Prilikom downloada je potrebno samo upisati e-mail adresu (vjerojatno može i fake adresa).

Mada ne vidim razlog za Nero kad Ashampoo Burning Studio ima mnoštvo alata za prženje i ripanje. Koristim ga godinama i za sada mi je nezamjenjiv.

Nero je najbolji, ali osnovna verzija košta 39,99€ a multimedijalna verzija je 54,99€.

 od nere 5 sam koristio express verziju koju je dosta tesko nabaviti u micro verziji a da radi. nakon mjesec dana na ROMu, toplo ga preporucam.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
16 godina
neaktivan
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Nije Nero ono što je nekad bio. Današnji Nero je običan bloat nepotrebnih programa dok Nero Lite nema pola funkcija. One micro verzije neću komentirati jer to uopće nije službena verzija nego ekstrahirana iz Nero suitea.

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

Zadnji upotrebljiv nero je bio V6. Sad zauzme 1 GB!!!! na disku i neda se deinstalirati. A cdburner xp zauzme 5 MB a radi bolje.

:)
13 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
D4RKL1NG kaže...

Koliko ja znam, Ashampoo Burning Studio 6 i Ashampoo Burning Studio 2010 (Advanced) su besplatni. Jedino se moraš "registrirati" kako bi primio activation-key za 2010. Za Ashampoo 6 ne znam, koristim 2010.

 

Vjerujem da ti Nero za sada najbolje leži, ali šteta se zaje*avati oko tog bloatwarea dok postoje i više nego adekvatne besplatne zamjene/alternative.

Definitivna preporuka za ovaj program, radi sve što treba pouzdano i sigurno, također podržava i LightScribe.

16 godina
online
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
logic kaže...

Zadnji upotrebljiv nero je bio V6. Sad zauzme 1 GB!!!! na disku i neda se deinstalirati. A cdburner xp zauzme 5 MB a radi bolje.

Ma nema frke ak nece Nero milom ide silom bez brige pada mu glava vrlo brzo.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice