TV kao monitor-problem s igrama

poruka: 3
|
čitano: 825
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
TV kao monitor-problem s igrama

Pozdrav.


Problem koji mi se pojavljuje(ne u svim igrama) je taj da kod pokretanja igre pojavi se samo crni ekran,zvuka ima.
U tom trenutku nemogu nista,alt tab ne funkcionira,jedino alt f4.A tv se tada gasi pali,nemogu ga cak ni ugasiti preko upravljaca.
Na netu sam nesto citao da je to do pojedinih igara koje prilikom pokretanja brane gpu da salje signal na sekundarne monitore.
Meni je TV postavljen kao primary i jednostavno vise neznam sto napraviti.Kada spojim monitor igra radi ok.

Probao sam reinstall win,vise verzija gpu drivera,dvi kabel,win+p sve kombinacije,nista nepomaze.
Takodjer probao preko gforce experience staviti da se igra pokrene u windowed modu,isto nista.
Trenutno mi se taj problem pojavljuje na AC origins i Destiny 2.Ostale igre rade bez problema.

 

konfa:AMD Ryzen 3 2200G (3.7GHz,6MB,65W,AM4) box, RX Vega Graphics,
Gigabyte GA-AB350M-HD3
Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 1Rx8, EAN: '740617259643
Gigabyte GF GTX1060 WF2 OC, 3GB GDDR5
Crucial SSD 525GB Crucial MX300 SATA 2.5” 7mm (with 9.5mm adapter) SSD
Toshiba P300 1TB, 64MB, 7200rpm
Fortron napajanje Hexa 85+ 450W, 80+ Bronze, ATX
Zalman Z1, 2x120mm

 

Tv: https://www.philips.hr/c-p/32PFH4309_88/4000-series-full-hd-led-tv-s-tehnologijom-digital-crystal-clear/specifications

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 9:11 (dani20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TV kao monitor-problem s igrama

Neznam moze li to imati veze sa integriranom grafom,probao sam ju disable/enable,ista stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TV kao monitor-problem s igrama

Bok,

 

Jel koristiš HDMI kabel? Ako da, provjeri kakav je i probaj s drugim (1.4 ili 2.0)

U postavkama nvidia control panela pod physics postavi gtx procesor, isto tako tamo provjeri koje su ti postavke za TV (refresh rate, rezolucija..)

Isto tako, provjeri si na monitoru postavke u igricama koje imaju te probleme i probaj smanjiti postavke.

 

Ja najnormalnije igram sve igrice na Samsung UHD 55" u 2K ili 4K rezolucijama pri medium/high video postavkama.

 

 

Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice