USB problem

poruka: 52
|
čitano: 30.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
USB problem

help?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
USB problem

Mozete li mn pomoci molim vas 

Moj usb nece da se ucita ni na jednom racunaru nez sta da radim... 

bebela
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
USB problem

kada ustekam usb na my computer nista se ne pojavi, tj. pojavi se na djelic sekunde i nestane. Tamo u device manageru ga ima. sta da napravim da proradi normalno?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: USB problem
maxy0 kaže...

kada ustekam usb na my computer nista se ne pojavi, tj. pojavi se na djelic sekunde i nestane. Tamo u device manageru ga ima. sta da napravim da proradi normalno?

 bump

probo sam i uninistalirat drivere za usb ali nece ni tako, dodijelio sam novo slovo, ni to nece.. stavio sam tamo u control panelu show hidden files i onda ga nade i kada kliknem na njega pise da umetnem usb u taj volume odnosno da ga nema.. nez sta se moze vise napravit? u device manageru ga lijepo ocita, nema onog usklicnika

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: USB problem

Testiraj ga na drugom računalu. Ako ni tamo ne radi onda je rahmetlija

Zdravi i veseli bili :)
14 godina
offline
USB problem

nije neki problem al svaki put nakon sta obrisem jedan folder na usb-u on se sam vrati.. evo maloprije sam i formatiro usba l se taj folder opet vratio. jel znako zasto?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
USB problem

Pozdrav. Imam jedan problem sa USB-om. Naime neće mi prikazati nikakve foldere kad ga uključim na PC, tj prikaže samo ovo; slika 1. Kad uključim u TV vidim sve foldere.

Kad na PC-u pokušam otvoriti prvi file javi mi ovo; slika 2.

Na ovom prvom fileu properties mi ovako zgleda: slike3, 4 i 5.

Kako da dođem do foldera na PC-u?

Slika 1 Slika 1
slika 2 slika 2
slika 3 slika 3
slika 4 slika 4
slika 5 slika 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem
Point-X kaže...

Pozdrav. Imam jedan problem sa USB-om. Naime neće mi prikazati nikakve foldere kad ga uključim na PC, tj prikaže samo ovo; slika 1. Kad uključim u TV vidim sve foldere.

Kad na PC-u pokušam otvoriti prvi file javi mi ovo; slika 2.

Na ovom prvom fileu properties mi ovako zgleda: slike3, 4 i 5.

Kako da dođem do foldera na PC-u?

 Hm, smrdi mi na neki virus jer USB (ime) prikazuje kao shortcut. Skeniraj sa nekim od AV ili Anti Malware programom (programima) pa ako detektira Suspicious Files (Sumnjive datoteke) onda ih izbriši, blokiraj ili stavi u karantenu.

Windows 8 + DVDROM
9 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem
Abra008 kaže...

Imam isti problem kao i "demid", znači nijedan USB mi neradi, neočitava mi miš, tipkovnicu, wlan usb, ništa!

To se odjedanput dogodilo, nevjerujem da sam ja tu nešto sje** ...

Neznam u čem je problem??? Mršti se

 Pa, ako imaš isti problem, onda napravi po savjetima ostalih kolega. Probaj svoje USB uređaje staviti na drugo računalo da se uvjeriš da nije do njih. I obrnuto. Ako tvoji USB uređaji ne rade na drugom PC-u, onda je do njih. Ako oni rade na drugom PC-u, onda je problem u tvojim USB utorima odnosno matičnom.

Windows 8 + DVDROM
15 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem
Flexan22 kaže...

 Hm, smrdi mi na neki virus jer USB (ime) prikazuje kao shortcut. Skeniraj sa nekim od AV ili Anti Malware programom (programima) pa ako detektira Suspicious Files (Sumnjive datoteke) onda ih izbriši, blokiraj ili stavi u karantenu.

 Ništa od virusa nije našao.

15 godina
neaktivan
offline
USB problem

Uspio sam riješiti stvar. U Command Promptu sam upisao ovu komandu: attrib -h -r -s /s /d g:\*.*

Umjesto g: stavite particiju svog USB-a.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: USB problem

-a što si time riješio? ili što misliš da si..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: USB problem
ihush kaže...

-a što si time riješio? ili što misliš da si..

 Riješio sam to da sad vidim foldere koje prije nisam. Sad mogu napraviti backup što mi treba i formatirati USB.

15 godina
offline
Re: USB problem

formatirati možeš neovisno o attributima.

umjesto promijene attr u filemanageru imaš opciju show... i zapravo ne moraš vidjeti file-folder da bi ga npr obrisao.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
USB problem

Ako imas Restore Point onda ga vrati, a ako ne probaj deinstaliranjem Tvog antivirusa.

MadInChina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
USB problem

Hajde da ne otvaram novu temu.

 

Imam Adata C008 stik 16 Gb/USB 3.0. Isti mi radi na svim računalima osim na jednom. Na onom na kojem ne radi, ne radi mi ni pod Windowsima 8.1 ni pod Linuxom (Kubuntu 15.10). Računalo nema USB 3.0 port tako da stik utičem u USB 2.0 port (što radim i drugdje gdje ne postoji USB 3.0 port, samo bez problema).

Ono što se konkretno dogodi kad utaknem stik je da se računalo gotovo istovremeno smrzne i ponovno proradi istog trena čim stik izvadim van.

 

Događa se i sa svježe formatiranim stikom.

 

Eto, pa ako netko ima ideju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: USB problem

neispravan USB (kontroler, port...) pa sve do struje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
USB problem

Ah da, zaboravio sam reći da USB 2.0 stikovi i ini sporiji uređaji (miš, tastatura) rade normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: USB problem

3.0 traži konkretniju struju, kvalitetu signala.. nije isto dali koristiš frontpanel (najlošije) ili stražnji konektor na MBO.

+ ostali uređaji koji mogu izazvati pad napona, nazivnih 5V, može bit 4,5.. i neki uređaj radi, drugi ne.. itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
USB problem

Pozzz gospodo imam jedan usb nemogu da mu ubacim win 7 kad ga ubacim sve normalno radi muziku sve ali kad treba da primi win 7 preko rufusa krene malo i izbaci kaze neutvrdjena greska pri formatiranju i dalje ne ide ja bi vas zamolio za pomoc

HVALA

 

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: USB problem
557 kaže...

Pozzz gospodo imam jedan usb nemogu da mu ubacim win 7 kad ga ubacim sve normalno radi muziku sve ali kad treba da primi win 7 preko rufusa krene malo i izbaci kaze neutvrdjena greska pri formatiranju i dalje ne ide ja bi vas zamolio za pomoc

Obriši sve sa USB sticka (najlakše brzim formatiranjem) pa ga testiraj programom h2testw.

5 godina
neaktivan
offline
USB problem

Ovako imam jedan problem sa usb uredajima npr.mis i mobitel koji koristim za wifi tetering nakon svakih 5 do 10 minuta se iskopcaju sami od sebe i vrate se kroz 20ak sekundi i opet rade i to se konstantno ponavlja! Pokusao sam na windows 7 i sada na windos 10 ista stvar.usb ulazi su na maticnoj ploci asrock h110m dgs  probao sam i 2.0 i 3.0 svejedno  se dogada ista stvar. Zahvaljujem na savjetu unaprjed.1

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice