Veliki problemi, blue screen, punkbuster itd

poruka: 3
|
čitano: 646
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Veliki problemi, blue screen, punkbuster itd

Pozdrav ljudi
Imam velikih problema..
Naime nedavno sam sastavio racunalo nanovo
Ryzen 5 2600, Rog strix b450-f gaming, gskill 2x4 gb kit (koji postoji na qvl listi maticne ploce na sluzbenoj stranici), i od starih komponenti koje sam imao od prije (radeon rx470 strix i napajanje corsair vs550)
E ovako, nakon sastavljanja i dizanja windowsa sve je krenulo nizbrdo
Dignem windows (10 pro), instaliram sve moguce drivere i skinem igre, Pubg i Bf4
Kod igranja igrica na malo duze (45min+) baci blue screen, pod 2 razlicita koda, nekad jedan nekad drugi
Kodovi su: SYSTEM_THEARD_EXCEPTION_NOT_HANDLED I KOD IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Imao sam i problem sa kodom: ATTEMPED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY, ali to sam rijesio samo sa premjestanjem keksa rama na drugo mjesto i taj kod mi vise ne baca
Temperature su normalne, proc ide do 50-55 max ( nije stock cooler) i grafa do 65 max, znaci ne pregrijava se nista
Driveri su instalirani najnoviji, windows stavljen nakon sastavljanja kompa, ssd na kojem je win je uredu, hdd je uredu
Mislio sam da baca blue screen dok se preoptereti, pokrenuo sam strestest graficke i procesora u isto vrijeme i radilo je 15 minuta sve normalno

To je prvi problem
Drugi problem se prvenstveno odnosi na Battlefield 4, uđem u igru, igram 5 minuta max i dobijem kick zbog punkbustera, napravio sam manual update pb, auto.update pb
Gledao sam po youtube, treba ic na run-services.msc-i pod punkbuster, svaki put tamo moram stisnut run, znaci moram ga "rucno" pokretat, nekad mi ga neda pokrenut jer pise kao da je punkbuster oznacen za brisanje, dok antivirus mi ne pokaziva nikakvu "prijetnju"
U firewall sam isto "dopustio" i bf4 i punkbuster, tj pbsvc program
Opet ista stvar, vise neznam sta da radim, molim pomoc



 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki problemi, blue screen, punkbuster itd

Napajanje je dosta loše. Imaš li neko bolje za probu?

 

Jesi li testirao RAM Memtestom86?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Veliki problemi, blue screen, punkbuster itd

Ram je uredu
A napajanje znam da nije nesto ekstra presuper, ali prije instalacije igrica instalirao sam cpu-z i furmark
Radio sam strestest grafice i procesora u isto vrijeme kojih 20-30 minuta
Tako da bi onda i kod strestesta trebao bacit blue screen da je do napajanja
Nemoze Battlefield 4 preopteretit komp jace od strestesta graficke i procesora u isto vrijeme

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice