Vraćanje podataka nakon instalacije Win7? zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 3.589
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vraćanje podataka nakon instalacije Win7?

Pozdrav ljudi.

Imao sam jedan problem s Windows XP, i rekoh sebi hajde ti sebi stavi neki 'noviji' OS da ovaj ne popravljaš iznova.

Otišao na servis i zatražio instalaciju Win7, međutim majstor je 'zaboravio' napraviti back up i sad imam WIN7 na jednoj particiji (C:) (240 GB), a particija (D:) više ne postoji.

Na WinXP sam imao C i D disk, na (C:) su bili windowsi i još nekoliko programa, a na (D:) oko 200 GB vrijednih podataka, slika, dokumenata, video sadržaja, sve je uredno stajalo u računalu godinama - i sada toga više nema. {#}

Opet sam odnio računalo na servis da mi pokušaju vratiti podatke, ali ništa, tažili su s nekim recovery data programima, koji su našli samo slike s neta i s tim smećem su mi napunili komp (to sam mogao i doma).

 

Sam sam probao s više programa, od MiniTool Power Data Recovery, preko EaseUS do Stellar Phoenixa, sve pro verzije, ali ništa.

 

Je li moguće da su svi ti dokumenti nestali zauvijek, i to ne mojom krivicom, ili još ima spasa? Hvala svima na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje podataka nakon instalacije Win7?
World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice