XFX HD7770 čugan problem

poruka: 9
|
čitano: 1.401
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
XFX HD7770 čudan problem

Pozdrav

 

nedavno sam nabavio XFX HD7770 1GB DDR5 koja mi se malo čudno ponaša. Kada uplim komp, prije bootanja ventilator na grafičkoj se zavrti 3 ili 4 puta na maksimumu i tak nakon toga ploča daje onaj bip ton i komp se boota. Nakon toga grafička najnormalnije radi. Pukušao sam u više različitih kompova i uvijek ista priča. Je li to normalno ponašanje za tu karticu? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 13:25 (Carlos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem

Mislim da ti je to njihov patent di se vent vrti ful gas u obrnutom smjeru kako bi se prašina skinula.

 

samo rokaj

coffe,coffe,coffe.....
8 godina
neaktivan
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem
metallic kaže...

Mislim da ti je to njihov patent di se vent vrti ful gas u obrnutom smjeru kako bi se prašina skinula.

 

samo rokaj

 

11 godina
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem

?

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
neaktivan
offline
XFX HD7770 čugan problem

Tak sam se i ja usro nedavno kad sam stavio stariju grafu u pc. Hahahaha to je normalno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem
Carlos kaže...

Pozdrav

 

nedavno sam nabavio XFX HD7770 1GB DDR5 koja mi se malo čudno ponaša. Kada uplim komp, prije bootanja ventilator na grafičkoj se zavrti 3 ili 4 puta na maksimumu i tak nakon toga ploča daje onaj bip ton i komp se boota. Nakon toga grafička najnormalnije radi. Pukušao sam u više različitih kompova i uvijek ista priča. Je li to normalno ponašanje za tu karticu? 

nazalost neki modeli iz nekog razloga tokom boota karticu kure na 100% rpm-a, vjerojatno "los bios" na kartici.lp

metallic kaže...

Mislim da ti je to njihov patent di se vent vrti ful gas u obrnutom smjeru kako bi se prašina skinula.

 

samo rokaj

 nema to ta kartica, to je patent mislim od MSi-a, i to samo na odredenim modelima

lp

Intel Core™ i7 Forever
11 godina
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem

Kolega stipane! 

Evo cut sa linka od njegove grafe, to je ovaj feature sa dust free fanom. Imao sam XFX 2 puta pa se sjecam toga na toj seriji..?

 

P.s. daj baci oko na objasnjenje tog fan moda?

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem
metallic kaže...

Kolega stipane! 

Evo cut sa linka od njegove grafe, to je ovaj feature sa dust free fanom. Imao sam XFX 2 puta pa se sjecam toga na toj seriji..?

 

P.s. daj baci oko na objasnjenje tog fan moda?

 a moze biti, inace ja nisam nasao nista gdje se to objasnjava da se ventovi vrte u drugu stranu na xfx?!

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
offline
Re: XFX HD7770 čudan problem
metallic kaže...

Mislim da ti je to njihov patent di se vent vrti ful gas u obrnutom smjeru kako bi se prašina skinula.

 

samo rokaj

 Aha. A zato je R7 265 bila "luda" kod boota. Mislio sam da krepava (i je krepala na kraju al me nije iznenadilo).

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 20:52 (Alkaline).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice