XFX R7260 x problem i rušenje kartice

poruka: 5
|
čitano: 773
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
XFX R7260 x problem i rušenje kartice

ovak ,,sam da se zna prvi put postam nešto ovdje ,,molio bih admine da me isprave ako sam šta krivo napravil ,,dakle imam problem sa tom dotičnom grafom,sprobaval sam sve moguče drivere koji su izašli do sada,i imam opet isti problem,znači dešava mi se neovisno dal igram nešto il samo surfam da mi se grafa sama od sebe isključi,šta bi bilo najzanimljivije komp se ne gasi sve dela kao da nije ništ bilo a imam crn monitor ,smiješno je u svemu tome da lampica na monitoru svijetli kao da nije ništa bilo i komp mi dela normalno a nemam slike,nebrem ništ neg restart komp ,nekad se to desi dva tri puta u nekom kratkom razmaku od pol sata ,a nekad 3-4 dana ništa ,,šta da radim ,,HVALA....

mladen
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: XFX R7260 x problem i rušenje kartice
zverks kaže...

ovak ,,sam da se zna prvi put postam nešto ovdje ,,molio bih admine da me isprave ako sam šta krivo napravil ,,dakle imam problem sa tom dotičnom grafom,sprobaval sam sve moguče drivere koji su izašli do sada,i imam opet isti problem,znači dešava mi se neovisno dal igram nešto il samo surfam da mi se grafa sama od sebe isključi,šta bi bilo najzanimljivije komp se ne gasi sve dela kao da nije ništ bilo a imam crn monitor ,smiješno je u svemu tome da lampica na monitoru svijetli kao da nije ništa bilo i komp mi dela normalno a nemam slike,nebrem ništ neg restart komp ,nekad se to desi dva tri puta u nekom kratkom razmaku od pol sata ,a nekad 3-4 dana ništa ,,šta da radim ,,HVALA....

cije napajanje imas? ak je dovoljno a neradi nosi grafu u servis i mijenjaj za nvidiju cijela R serija je u K{#}! ovdje na forumu ih se javilo s tim problemom barem stotinu...i sam sam imao taj problem s 280x matrix platinum...

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 11:29 (Stjepanj).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XFX R7260 x problem i rušenje kartice

ma imam i prejako napajanje BFG 800W SA 10 GODINA GARANCIJE,a grafa je nova stara tjedan dana,imal sam prije 6850 s kojom opče nisam imal probleme

mladen
14 godina
neaktivan
offline
XFX R7260 x problem i rušenje kartice
Znaci ekran ti se zacrni I zmarzne a a zvuk I racunalo normalno rade?

Ista stvar mi se zadnjih nekoliko dana dogadja I sa mojom 7970 karticom, moja vjerojatno crkava.
Nisam sigurna jel se moze popraviti ali probat cu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XFX R7260 x problem i rušenje kartice

pa tak nekak,sam mi se ugasi  i pocrni ekran ,,a zanimljivo je da je grafa stara 2 tjedna,,jbt i kvaliteta

mladen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice