Enorman upload

poruka: 12
|
čitano: 4.476
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Enorman upload

Ovako, dva dana mi puca ruter restarta se zovem optimu kazu imate enorman upload i zbog toga puca , danas puklo 7 puta i upload oso na 6,4gb troduplo vise od dowloada, a nista ne radi niti sta uploadam, da i utorrent nemam na racunalu,, pomislio sam da se netko prikacio al jok nije,, sad nemam ideju dal postoji neki  virus koji mi pravi taj problem, ovi iz optime kaz u da je do mene a ja nemam rijesenja,, HELP!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Enorman upload

Malo informacija za koncizan odgovor.

 

Evo jedan link o ruskom malweru koji

inficira routere. Pokušaj resetirat

router na tvorničke postavke,

pritom zapiši sadašnju konfiguraciju.

 

Ako ne uspije probaj zamoliti

operatera da ti dade novi router

fleshan s novim firmwareom koji

je sigurnosno osiguran.

14 godina
offline
Re: Enorman upload
Ako imaš win10 možda uploadaš windows update?
Pogledaj si u postavkama u control panelu
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Enorman upload

Kaj onda da stvarno toliko uploadas bi bilo problema? 

Lose.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Enorman upload

Upload windows updata je samo za lokalnu (kućnu) mrežu ako si to dozvolio u postavkama ali ne i za NET. Prije će biti do nekog minera- malwera ....jesi li proskenirao sa ažuriranim Win Defenderom (antivirusom) + Malwerbyte da provjeriš ?

6 godina
offline
Enorman upload

nije istina imaš dvije opcije "allow download from pc's on my local network" i "pc's on my local network, and pc's on internet" tako da je moguče i najlakše ti je provjerit odmah tamo pod activity monitor di imaš Upload statistic.

Ali sumnjam da tamo imaš problem, prije je neko govance u pozadini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Enorman upload

..ali ako nije dirano defoult je kvačica uključeno samo za kućnu mrežu (lokal network)....bar koliko se sjećam od update 1803...kad sam zadnji put to vidio .

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 20:36 (AF139).
15 godina
neaktivan
offline
Enorman upload

HVALA NA ODGOVORIMA, 

nema nikakvih virusa, resetovo sam ruter na tvornicke postavke pa cemo vidjeti oni iz Otime ne znaju za nikakve hakerske napade kako je receno u odgovoru,,

jednostavno mislim da su izmislili upload jer sam gledao po meni nema nista uploada , al oke budmo vidjeli

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Enorman upload

Nikakvi "hakerski napadi" nisu spomenuti , već surfanjem po stranicama na internetu a pogotovo kod torenata i otvaranjem e-mail nepoznatih sami pokupite viruse/malwere što sa ISP (Optimom) nema nikakve veze a na svom PC trebate zato imati jedan redovito ažuriran Anti Virusni softwer npr. Windows Defender , Avast , Avira , Bitdefender , Eset, Malwerbyte ....

6 godina
offline
Enorman upload

Ajmo sad počet sa meni najdražim.....ma šta če meni antivirus ja več 15 godina ga nisam imao instaliranog i sve radi ok....  ljudi koji nikako da razumiju da 99% virusa u normalnom radu nečeš nikad primjetit jer obično kad ti nešto radiš oni miruju i obratno ali đaba.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Enorman upload

...i sad reci kako ćeš ti znati da imaš malwer na PC ako nemaš neki AV softwer ? 

... po tebi ga nemaš 15god. a PC pun smeća a da ti neznaš  .

6 godina
offline
Re: Enorman upload

a đaba ti stoki govoriš, oni znaju bolje jer nisu nikad vidili virus, možda su kupili univerzalno cjepivo za procesor tako da ne obrađuje viruse

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice