Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

poruka: 5
|
čitano: 2.868
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

Uglavnom kada napravim speed test izbaci mi da je brzina 0.5mbs ali kada gledam na kompu skidanje preko upravitelja zadataka najviše što sam vidio je 275kb i to je ono skok na sekundu i opet pad dole na 190kb -215kb.  
Kome vjerovati i dal se ima smisla žaliti iskonu pošto se oni u ovakvim slučajevima koriste tim speed testovima a test kaže da je 0.5mbs.  
Uglavnom igram tu jednu igru na mobu i konstantno mi baca erore da gubi konekciju sa serverom,a preko mobitela(data) mi skine kako treba.  
A  da ne spominjem kako mi i download konstanto skače 1-2mbs gore dole a nekada na trenutke padne i na manje od 5mbs.  
No kako iskonu dokazati da se nešto događa kada je to u jednom trenutku tako,a u drugom kada radiš speed test sve ok.  

Ubacio sam sliku

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 8:45 (blackdragonstory).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

Brzina oscilira jer ti je vjerovatno pušteno maximum svih maximuma i download i upload, a stoga onda ako npr. nešto uploadaš download brzina se zaguši do toga da 5 min treba da otvoriš web stranicu.

Ja da sam na tvom mjestu bih sjeo i plakao sa takvim internetom.

Sramota da eko uopće u 2018. godini ima takve brzine interneta.

Jedino rješenje je ako ti je dostupan pokućni 4G.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

Recimo kada bih mogao ja sam nekako smanjiti privremeno download bi li upload bio u redu?  
Već dva dana se borim sa ovom igrom na mobu i nikako ne mogu updatati.  
Par mjeseca unazad nisam imao nikakvih problema.  
Tamo negdje u kutiji imam stari internet usb stick od t-coma,ali nezz dal uopće radi a i glupo mi je plaćati dva neta.  
možda još ima ona opcija za 10kn 24 sata neograničeno.  

Uglavnom da žalosno.  
A ovi tamo mi tvrdili da je max koji mi mogu dat 12-13mbit(htio sam si staviti onaj paket sa 20mbit) ali da bi mi veza pucala,a sada izgleda ni 10mb ne radi kako spada...

6 godina
protjeran
offline
Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

Imaš temu na forumu o tome pa tamo  ipitaj.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/kvaliteta-dsl-parice/182498.aspx

 

Nisi ni trebao otvarat ovu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Iskon upload nikada ne dolazi do 0.3mb

Jbg,nije mi palo na pamet da je stvar parice i da sigurno ima već ova tema.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice