Optima username/password

poruka: 7
|
čitano: 34.593
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Optima username/password

Imam router Dlink DSL-2640R (by optima) i htio bih podesiti port forwarding za cod2 ali ne mogu nikako uci na router. Probao sam kombinacije: admin-admin, admin-0000, admin-1234, user-user, user-0000, user-1234....

Ne bih htio resetirati router da mi se optima tv postavke slucajno ne s-ebu. Ima tko ideju za username i password? lud sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Optima username/password

Prije par dana sam resetirao router, Siemens Gigaset, korisnik sam kod Iskona (Tel, net i TV). TV je prvi proradio bez nekih problema. Nakon toga prođeš kroz wiz rutera i podesiš sve ostalo. I to ti je to.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima username/password

Ako je na modemu optimin firmware, onda ti reset modema nece pomoci jer ce password ostati isti (pretpostavljam da ga nisi mjenjao)...

Najbolje ti zvrcni optiminu sluzbu za korisnike i reci im da ti daju password za tvoj modem...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
13 godina
offline
Optima username/password

Pogledaj ovdje možda ti pomogne prije zvanja SZK.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 22:29 (mario.L_hr).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima username/password
rustweaver kaže...

Ako je na modemu optimin firmware, onda ti reset modema nece pomoci jer ce password ostati isti (pretpostavljam da ga nisi mjenjao)...

Najbolje ti zvrcni optiminu sluzbu za korisnike i reci im da ti daju password za tvoj modem...

vec 1h mi se nitko ne javlja

mario.L_hr kaže...

Pogledaj ovdje možda ti pomogne prije zvanja SZK.

tamo pisu defaultne postavke admin-admin koje meni ne rade

13 godina
offline
RE: Optima username/password
ajspingvin kaže...
rustweaver kaže...

Ako je na modemu optimin firmware, onda ti reset modema nece pomoci jer ce password ostati isti (pretpostavljam da ga nisi mjenjao)...

Najbolje ti zvrcni optiminu sluzbu za korisnike i reci im da ti daju password za tvoj modem...

vec 1h mi se nitko ne javlja

mario.L_hr kaže...

Pogledaj ovdje možda ti pomogne prije zvanja SZK.

tamo pisu defaultne postavke admin-admin koje meni ne rade

Resetiraj router i nakon toga apliciraj te defaultne postavke. Mislim da je T-Com imao neku glupu foru s D-Linkom da ja promjenio defaultne postavke a nije ih napisao. Kombinacija je bila (bar mi se čini) admin - 0000. Probaj i to nakon reseta.

13 godina
offline
RE: Optima username/password

probaj sa userneame: admin šifra: password kombinacijom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice