Problem sa brzinom interneta

poruka: 4
|
čitano: 1.100
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom interneta

Zdravo svima ovako imam problem sa brzinom interneta u kuci imamo jedan internet paket brzine 10mb (router glavni je na gornjem spratu) i ja sam lan kablom povezan na donji sprat u moj router TL-WR841ND preko koga koristim internet na svom spratu.Kada mjerim brzinu speedtest.net brzina je 1.2-2mb/s i stalno varira a kada resetujem moj router na fabricke postavke i mjerim odmah brzinu pokazuje 10mb/s i to traje 1 minut i onda non stop opet ovaj spori net.Sta moze biti razlog svega ovoga potpuno mi je nejasno?

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 21:13 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa brzinom interneta

Stavi umjesto routera switch, routeri su uređaji iste razine pa se znaju klati, pogotovo ako nisi složio bridge nego samo spojio.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Problem sa brzinom interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 21:26 (manutdsnak3).
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa brzinom interneta

U pravu si nisam nista podesavao parametre samo sam spojio a dali je problem da mi napises bridge kako se podesava?Imam i jos jednu opciju kuca do mene ima internet paket od 30MB/s (koji se slabo koristi jer ga koriste deda i baba) a znam sifru i lozinku i mogu da se spojim sa mojim TL-5210G ruterom pa dali mogu sa njim da se spojim na komsiju pa da onda napravimo bridge podesavanje na ovaj router u kuci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice