Problem s T-Com instalacijama izvan kuće

poruka: 36
|
čitano: 10.160
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Gamad iz t-coma

Radim u Call centru HTa, pa saslusaj.

 

prvo i osnovno jedino sta mozes je sacekat da ti dosje racun za mjesec U KOJEM je otklonjena smetnja, u pravilu se automatski otpise cijena usluge za dane kada je bila nedostupn, ak nebudw bilo umanjenja nazoves, budes fin i pristojan i za doslovno 10 sekundi agent rucno otpise racun za dane kada je trajala smetnja. Sto se tice raskida dobro si procitaj uvjete, mislim da tu nemas neke opcije bas, a nacin na koji je tehnicar rijesio to se slobodno zahvali covjeku jer dosta dugo radim tamo i ljudi u tvojoj situaciji su cekali i po 6 mjeseci da se takvo nesto rijesi.

Procitaj si malo novi zakon o "zastiti" potrosaca (zastita pod navodnicima jer vise stiti trgovce) i probaj nacin neku stvku koja ti daje pravo na raskid ugovora.

sam raskid ti nije bas neka opcija ako nema na tvom podrucju s vlastitom infrastrukturom, jer moze ti bit samo gore ak koristis usluge jednog na infrastrukturi drugog operatera.

prava na neke popuste bas i nemas jer iskrwno ne postoje popusti na dsl uslugu u svrhu zadrzavanja tak da ti je to banana, mos eventualno dobit djabe neki paket na maxtvu al sta ce ti to...

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Gamad iz t-coma

cemu 7 uticnica, pa sta ja znam, ja sam imo 4-5 godina kad se ova kuca gradila, ima 3 kata+potkrovlje, prvo smo bili useljeni u prizemlju, dolje imamo 2 uticnice ja mislim(jedna bila u mojoj sobi, druga u dnevnom boravku i treca u "kaficu" koji na kraju nije posto nista, onda na 2. katu imamo 1. i na kraju kad se sredio taj 3. kat tu imamo 3, svako od nas brace u jednu u svojoj sobi i jedna u boravku- zasto to sve skupa, ne pitajte me, jer mene se nije pitalo ni tad kad smo sredjivali 3 kat sto je i logicno jer sam imo 13-14 godina

 

nadalje, sliku cu vam poslat, ima taj nesredjeni dio kod potkrovlja i tuda kroz prozor je provucen, i sad kad  budemo sredjivali taj dio ja cu morat zvat njih da to maknu O SVOM TROSKU ili da drzim cijelo vrijeme otvoren prozor i da se saginjemo ispod kabela dok budem prolazili po kuci

@BlackMoon ko je reko da se on treba bavit uticnicama i instalacijama? on mi samo treba dovest do t-comove crne, razvodne kutije kabel i njegov problem rijesen, al on to nije napravio nego je isto laksim putem i dovukao kabel do uticnice gdje je spojen internet i telefon i otiso kuci. Da si mi blizu, istegao bi ti uši na vrh glave zbog takvih nastupa... ovo necu komentirat, ocito ti je rad u t-comu od 18 godina unistio mozak {#}

@plug-in i nisu ignorirali, al da kvalitetno obave posao odma, nebi bilo daljnih komplikacija, razumijem da nisu mogli odmah znat da je u pitanju kabel, al da oni dolaze doma 4 puta dok ne skuze to... stvarno nema smisla, 17 dana bez televizije, interneta i telefona, jos je kisa padala sta da covjek radi? normalno da sam tako reagirao i nije mi nimalo zao

@boxer nemam nista za nadodat, samo se mogu slozit sa tobom, sve stoji sto si rekao 

@Sum_of_all_fears  @Old Iggy  objasnio sam za uticnice 


evo slike, znaci do sad je kabel isao do krova od strica, pa do moje razvodne kutije, sad ide ovako kako je nacrtano zutom bojom, kroz prozor, kroz nesredjeni dio kuce, pa do zida gdje je uticnica(sa druge strane zida je sredjeni dio) 

zasto nije opet isao na krov od strica pa do kuce ne znam, al svejedno su mogli to sredit da ipak kabel dodje do razvodne kutije, kako, ne znam nije to moj problem
jer ovo nema smisla, uskoro planiramo srediti i taj zadnji dio kuce, a necemo moc jer kabel prolazi direkt kroz prozor preko cijele prostorije, a ak budem htjeli da maknemo, morat cemo platit

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 15:32 (win4crazzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamad iz t-coma

E stari moj, mozak mi je uništilo 5 godina uzaludnog traženja posla i besparica...{#}. A da malo smanjimo tenzije i bacimo na šalu: bar si se 17 dana odmorio od Interneta...{#}

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Gamad iz t-coma
BlackMoon kaže...

E stari moj, mozak mi je uništilo 5 godina uzaludnog traženja posla i besparica...{#}. A da malo smanjimo tenzije i bacimo na šalu: bar si se 17 dana odmorio od Interneta...{#}

zaposli se u t-com opet i dodji sredi ovo, usput mi izvuces usi {#}

 

ma ajde nisam toliko ovisan o internetu, al imo rokove na faksu i kak su svi materijali na internetu i kako se dogovaramo na fejsu u grupi.. izludio sam bio, potrosio tarifu od 1gb na mobu i osto bez svega kad mi najvise trebalo
jos mi TV crko od udara, tak da ni one osnovne kanale nisam imo... jedina pozitivna stvar je sto sam mogao vise ucit :D nije mi imalo sta odvlacit paznju i trosit vrijeme 


Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
offline
Gamad iz t-coma

Grmljavina je opasna stvar. Mi u Udruzi se bavimo montažom i održavanjem automatskih meteoroloških postaja i web kamera, pa nikad toliko štete kao ovih zadnjih mjeseci. Što uništenih dijelova postaja, spaljenih računala, itd...užas!

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Gamad iz t-coma
win4crazzy kaže...

Evo slike, znaci do sad je kabel isao do krova od strica, pa do moje razvodne kutije, sad ide ovako kako je nacrtano zutom bojom, kroz prozor, kroz nesredjeni dio kuce, pa do zida gdje je uticnica(sa druge strane zida je sredjeni dio)

 

To sve dobro poslikaj i podnesi službeni prigovor, ovo je neprihvatljivo (ako je stvarno tako izvedeno), iliti ovo je samo "drži vodu dok majstori odu".

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice