Problem sa wlanom....

poruka: 9
|
čitano: 2.770
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa wlanom....

Pozdrav, imam problem kod susjeda... kad se moj mob spaja na njihovu mrežu i od susjeda onda se može spojiti a kada se laptop spaja onda neće.... Pa sam odnio laptop kod sebe da probam na moju mrežu... uredno se spojio bez problema... Pa me zanima zašto onda  kod susjeda se neće spojit a mobitel hoće? Ono izludio sam pa bi bio jako zahvalan kada bi mi mogli pomoći...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa wlanom....

jesi odabrao točnu vrstu zaštite mreže prilikom spajanja na susjedovu mrežu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa wlanom....

Ako su mijenjali vrstu zastite izbrisi spremljeni profil.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa wlanom....
Wolverine kaže...

jesi odabrao točnu vrstu zaštite mreže prilikom spajanja na susjedovu mrežu?

 Stavio sam WPA/WPA2 PSK ak na to misliš.... kaj sam krivo stavio?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa wlanom....
Alkaline kaže...

Ako su mijenjali vrstu zastite izbrisi spremljeni profil.

 Koja zaštita bi trebala biti? Nije valjda da je problem zato što je stavljena vrsta zaštite WPA/WPA2 PSK jer ja doma sam imo tu zaštitu na prijašnjoj mreži i kod mene doma nije radilo problema ni na laptopu ni na mobu...

14 godina
offline
Problem sa wlanom....

Kada se prvi put povezes na WiFi AP na tvojem OS-u se napravi konfiguracija da bi se mogao ubuduce automatski spojiti.

Kod promjene postavki mreze ta konfiguracija moze posati nevazeca, odnosno PC se nemoze automatski spojiti na mrezu.

 

Obrisi profil i probaj se povezati ponovo.

Pomoglo bi i da napises o kojim uredajima i OS-u se radi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 20:48 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa wlanom....
Alkaline kaže...

Kada se prvi put povezes na WiFi AP na tvojem OS-u se napravi konfiguracija da bi se mogao ubuduce automatski spojiti.

Kod promjene postavki mreze ta konfiguracija moze posati nevazeca, odnosno PC se nemoze automatski spojiti na mrezu.

 

Obrisi profil i probaj se povezati ponovo.

Pomoglo bi i da napises o kojim uredajima i OS-u se radi.

 Jesi siguran? jer ja sam maloprije promijenio na svojoj mreži vrstu zaštite u tu koja je na mreži od susjeda... i na tom njihovom laptopu i na svom poslje te promjene se normalno spajam kao i prije te promjene... Uglavnom moj laptop je windows 7 a od susjeda windows 8...

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa wlanom....

e da neznam dal ima to kakve veze al moj router je zte zxdsl 931vii a od susjeda siemens gigaset... neznam koji točno model

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa wlanom....

Problem riješen... puno vam hvala :).... uglavnom trebo sam samo otić na listu bežićnih mreža i kliknut pored te mreže da ju zaboravi.. pa prilikom sljedećeg spajanja na tu mrežu me pitao za lozinku i uspješno spojio

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice