BS Player problem

poruka: 66
|
čitano: 25.760
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: BS Player problem
duccio kaže...

imam problem od kada sam stavio win 7, kada pustim film izbaci mi poruku CANT SAVE CONFIGURATION FILE, PLEASE REINSTALL WITH DEFAULT SETHINGS OR CHOOSE FOLDER WITH WRITE PERMISIONS. Reinstalirao sam ga bar 10 puta i probao sve ali uvek isto.

Pokreni ga kao administrator. Desni klik-run as administrator

Ili koristi VLC media player, jednostavniji i bolji.

Never let a computer know you're in a hurry.
11 godina
offline
BS Player problem

Imam problem kad otvorim bilo koji video u playeru onda sve radi normalno cim ga stavim u fullscreen mode pojavi se samo crna slika ali video tece dalje i cuje se zvuk. Prije to nije radio.

Najnovija verija BS-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
BS Player problem

pozdrav, kako da u bs-playeru kod nasih titlova ukljucim da mi se fino ova ova slova : č ć ž š. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: BS Player problem
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav, kako da u bs-playeru kod nasih titlova ukljucim da mi se fino ova ova slova : č ć ž š. hvala

mislim da on ima ugrađeno u sebi da raspoznaje naša slova. Tako da ako ti neće onda pokušaj updateat verziju ako imas staru.

drugo nisam nista nasao pod postavkama samo bsplayera

9 godina
neaktivan
offline
BS Player problem

Uredno sam kupio BS Player PRO 2.73 i dobi sam detaljna upustva kako skinuti i instalirati  kupljeni program sa licenčnim ključem. No, kada dođem do mjesta da skinem program to mi ne polazi za rukom.

Molim za pomoć kako da skinem navedeni program i da se isto tako uredno registriram.

Usput da napomenem da već tjedan dana tražim support na službenoj stranici ali od toga nikakvog odgovora.

Zahvaljujem, milkaiuna.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 12:42 (milkauna).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: BS Player problem
Skini sa torrenta bsplayer pro. Instaliraj taj bs player i unesi svoj kupljeni kljuc.

Ja mislim da ce raditi 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice