Crn ekran poslije paljenja

poruka: 8
|
čitano: 2.222
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Crn ekran poslije paljenja

Danas upali pc kad samo crn ekran sa strelicom od misa , koju mogu pomjerat. Prvo sam probo ctr+alt+del pa onda da explorer.exe pokrenem. Al ne mogu task manager otvorit, ni win+R ni nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crn ekran poslije paljenja
PiDzI kaže...

Danas upali pc kad samo crn ekran sa strelicom od misa , koju mogu pomjerat. Prvo sam probo ctr+alt+del pa onda da explorer.exe pokrenem. Al ne mogu task manager otvorit, ni win+R ni nista.

Safe Mode, pa SFC?

Probaj clean boot, ako ne pomogne, opali i HD Tune. Slikaj karticu health i napravi Error Scan.

Ako imaš SSD onda nemoj time, nego SSD Lifeom pogledaj i/ili utilityjem od proizvođača SSD-a.

10 godina
neaktivan
offline
Crn ekran poslije paljenja

Crni ekran nakon što upalim komp. Tema bi morala pod grafičke kartice jer u grafičkoj je problem.

Ventilatori na grafičkoj se zavrte i stanu. Sve ostalo radi. Kad ju izvadim AVG izlaz na matičnoj ploč radi.

f o dell
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crn ekran poslije paljenja

.. i tako nakon par godina.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crn ekran poslije paljenja

Znači kolke su šanse. Baš danas mi se ista ta stvar događa. Samo mogu pomicati miš, a kada uđem u safe mode ista stvar. Ima li netko sličan problem? Da je u grafičkoj problem upalio bi mi safe mode normalno tako da stvarno neznam šta da radim

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 18:19 (dafaq).
7 godina
offline
Re: Crn ekran poslije paljenja

Reinstaliraj windowse.

 

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crn ekran poslije paljenja

Mislim da mi je to prihvatljivo rijesenje ne bih niti pisao nista tu. Stvar je sta imam dosta bitnih stvari na racunalu pa bih probao prvo neke druge opcije prije reinstalacije

7 godina
offline
Re: Crn ekran poslije paljenja

Prvo pokreni hirens boot cd, pa kopiraj sve bitne fajlove, pa onda reinstaliraj.

Ili reinstaliraj bez formatiranja, pa backupaj podatke, pa onda opet reinstaliraj s formatiranjem.

(znam da bude sad ihush se zgražao, ali ne treba komplicirat - Occamova britva).

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice