Dugo ocitavanje stranica na internetu

poruka: 1
|
čitano: 380
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Dugo ocitavanje stranica na internetu

pozdrav ljudi :)

 

Imam problem koji me vec poprilicno pocinje zivcirati,svaka stranica koju pokusam otvoriti ili predugo loada i ne ocita do kraja ili uopce ne ocitava,ako refresam 2-3 puta onda je ocita normalno,takoder svaki video na facebooku mi ocita do jednog djela i vise ne ocitava i video stane i nemoguce ga je dalje gledat,jako malo ih mogu pogledati do kraja,Youtube takoder ne ucitava dobro ali video tamo cak mogu normalno pogledat,na Dnevnik.hr isto ne ocitava dobro videe i nemogu nijedan pogledati do kraja...takoder svakodnevno slusam internet radio Digitally Imported koji isto tako svako malo prekida pa opet nastavi,koristim Mozillu i prije nekih 2 mjeseca sam friske Windowse 10 Pro instalirao i od samog pocetka se to dogada...od uvijek sam koristio samo Mozillu pa sam probao sa Chromeom,medutim i tamo se to dogada pa sam se vratio na Mozillu...prije ovih Windowsa sam ima 7 Ultimate i u zadnje vrijeme prije dizanja 10 mi se isto to dogadalo pa sam mislio da hardovi krepavaju i kupio sam 2 nova,ssd i hdd i na ssd digao Windows 10,ali se to opet dogada...imam instaliranu zadnju verziju Flash Playera i Jave,svasta sam probavao ali nista nije rijesilo problem...dali se netko susreo sa ovim jer mi ovo stvarno vec pocinje ic na zivce,nista nemogu normalno gledat...

 

unaprijed hvala svima koji ce se potrudit pomoc mi :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice