Google Chrome - neće se pokrenuti

poruka: 17
|
čitano: 22.869
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

Dakle, problem je taj što na računalu imam 3 korisnička računa - dva administratorska, jedan limited. Google Chrome mi se otvara samo pod mojim računom (administrator), pod kojim sam ga i instalirao. Odem na druge račune i neće se otvoriti. Jel problem u verziji Chromea (sad ne znam točno kojeg imam, post pišem na drugom računalu), nadogradnji ili čemu? Ili da jednostavno skinem najnoviji Chrome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
N. Ohm kaže...

Dakle, problem je taj što na računalu imam 3 korisnička računa - dva administratorska, jedan limited. Google Chrome mi se otvara samo pod mojim računom (administrator), pod kojim sam ga i instalirao. Odem na druge račune i neće se otvoriti. Jel problem u verziji Chromea (sad ne znam točno kojeg imam, post pišem na drugom računalu), nadogradnji ili čemu? Ili da jednostavno skinem najnoviji Chrome?

  ili jednostavno skini najnoviju Operu, i prilikom instalacije odaberi da se instalira svim korisnicima

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti

Hm, nemam nekih iskustva s Operom. Chrome mi je jednostavno jako brz i jednostavan. Probat ću stavit novi Chrome.

13 godina
protjeran
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

Probaj maknuti limitaciju sa jednog racuna te instaliraj na taj racun pa stavi limitaciju(mozda uspije).

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2010 15:50 (gamer4ever).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti
Moja preporuka Opera 11.Ista kao Chrome ali brža! :))
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

1.Pogledaj jesi li u postavkama Interneta(u ie-u) zabranio SSL.

2.Ako je dopušten to je onda Definitivno do Chrome

3.Skini Operu 11

14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

Probaj obrisati cookies i history pa vidi onda.

13 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

  • Skeniraj MBAM-om i kopiraj log iz HiJackThisa ovdje.
  • Očisti cookies.
  • Provjeri da ti ga ne blokira AV/firewall.

Drugi browseri rade normalno?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
Marko :D kaže...
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

1.Pogledaj jesi li u postavkama Interneta(u ie-u) zabranio SSL.

2.Ako je dopušten to je onda Definitivno do Chrome

3.Skini Operu 11

Gdje mogu provjeriti SLL

mario1990 kaže...
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

Probaj obrisati cookies i history pa vidi onda.

Izbrisao sam cookies i history opet sve po isti error 102

13 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...
Marko :D kaže...
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102 net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

1.Pogledaj jesi li u postavkama Interneta(u ie-u) zabranio SSL.

2.Ako je dopušten to je onda Definitivno do Chrome

3.Skini Operu 11

Gdje mogu provjeriti SLL

mario1990 kaže...
gamer4ever kaže...

imam problem sa google chromom kada hoću otvoriti neku stranicu npr gmail pokaže mi (This webpage is not available- Error 102  net::ERR_CONNECTION_REFUSED) kao na slici ako itko zna kako riješiti problem bio bih mu bio zahvalan, mučim se već par dana ali ne mogu skužit kako otkloniti poteškoću.

Probaj obrisati cookies i history pa vidi onda.

Izbrisao sam  cookies i history opet sve po isti error 102

Start > Internet Explorer > Alati > Internetske Mogućnosti > Dodatno,evo slike kad udes u to gdje trebac ici

** Ako tako nije ovdje gdje pise SSL 2.0 I 3.0 oznaci ih kvacicama i klikni OK

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2010 16:02 (Marko :D).
13 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

citam na officijalnom google crome forumu da pokusas ga ``uninstall`` pa ponovo instaliras,inace ovaj error 102 se desava samo u slucaju ako imas instaliran i update-ovan spybot na racunaru(barem tako googleri kazu).U podesavanjima browsera proxy ti mora biti isljucen.Provjeri firewall.

Zenidba je prva glupost koju covek moze da ucini kad postane zreo i razuman.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

Sa svim mi se browserima to događa nije problem u chromu.

 

 

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4

Scan saved at 16:59:30, on 23.12.2010

Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Unable to get Internet Explorer version!

Boot mode: Normal

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2010 17:02 (gamer4ever).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4

Ove stavke označi u HJT-u i klikni na Fix checked:

 

O4 - HKCU\..\Run: [svchost32.exe] C:\Documents and Settings\Pc\Local Settings\Temp

O9 - Extra button: (no name) - {53F6FCCD-9E22-4d71-86EA-6E43136192AB} - (no file)

O9 - Extra button: (no name) - {925DAB62-F9AC-4221-806A-057BFB1014AA} - (no file)

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2010 17:09 (deadman).
13 godina
offline
RE: Google Chrome - neće se pokrenuti
gamer4ever kaže...

Sa svim mi se browserima to događa nije problem u chromu.

 

 

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4

Scan saved at 16:59:30, on 23.12.2010

Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Unable to get Internet Explorer version!

Boot mode: Normal

  Jesi pogledao ono za SSL??

14 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

Probao sam sve ali opet ne radi cak i ono što sam našao na google-u (internet options-connections-LAN settings-unbox use proxy server for you LAN)

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2010 17:14 (gamer4ever).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Chrome - neće se pokrenuti

problem je bio u hosts datoteki i sada je sve riješeno hvala svima 

lijep pozdrav

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice