Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 373.715
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Otišao sam tamo, još i ranije... Zapravo, otišao sam odmah u postavke Chrom-a, sve podesio itd... Čak sam naredio i da mi se, prilikom pokretanja Chrom-a uvijek otvara "www.Google.com/Hrvatska"... Nema pomoći! Neznam u čemu je stvar! Sinoć sam se do neko doba s time zafrkavao, točnije do pol' 2 u noći, otprilike, i odustao sam, više mi se nije dalo... Čak sam antivirusnim programom dva puta skenirao Sve ali baš sve kompletno... Ništa! Evo slika:

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Kao što sam i ranije napisao, u stavci "dodaj/ukloni programe" nisam ništa pronašao što bi upućivalo na taj problem, čak sam detaljno prošao sve instalirane programa, da ne bih slučajno pronašao tipa "toolbar" ili nešto slično... Ništa ali ništa, sve regularno. Skinuo sam i program "Revo Uninstaller Pro, Trial mode" ali nema pomoći niti sa njime... Slika:

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Jesam. Skeniran-o. Pronašao je, kao, 6 "opasnosti"... Nisam se niti jedno usudio ukloniti, jer, koliko-toliko sam svaku od pronađenih 6 točaka, dobro "razmotrio" i to je sve već od puno ranijih datuma... Taj problem mi je nastao još od sinoć, od nekih 10-tak sati navečer... (od 30.10.) Primjer, prvo se vodi, kao datoteka sustava! 

13 godina
offline
Google chrome

Tvoje računalo je puno virusa i trenutno nije moguće opdrediti koji je to točno program instalirao taj Adware. Spremi si sve potrebne datoteke na USB ili neki cloud servis i pokreni čišćenje sa Emsisoft Emergency Kit programom (nakon pokretanja, kada te pita hoćeš li da ti detektira PUP ti stisni Yes ili Da.). Prije brisanja dobro pogledaj da nije detektiran neki dio Windowsa jer postoji mogućnost da ti se poslije brisanja virusa računalo neće moći upaliti.

Vjerujem da prilikom instalacije klikaš samo "Next, next,..." jer si najvjerojatnije na taj način instalirao taj Adware. Za sve vas koji samo klikate "Next, next,..." instalirajte si Unchecky koji će umjesto vas odznačiti Adware koji se nudi u instalacijskim paketima.

 

BTW vidim da imaš instaliran Secret Sauce koji je virus. Moguće je da ti baš on radi te probleme. Za njegovo potpuno uklanjanje prati ovaj tutorijal.

http://malwaretips.com/blogs/secret-sauce-virus-removal/

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 11:05 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Da... Naišao sam i na jedan link na net-u, što se upravo tiće uklanjanja "www.mystart search" iz računala, općenito... Jedna od točaka koja govori je točka: "Uklanjanje www.mystart search" iz Regisry Editor... Možda je doista tu neki problem, ali, evo slika... Što bih trebao da uradim, jer, ne usudim se ništa da brišem u navedenom' jer je Registry Editor jaakoo osjetljivo područje: 

14 godina
offline
Re: Google chrome
DarioBlack kaže...

Da... Naišao sam i na jedan link na net-u, što se upravo tiće uklanjanja "www.mystart search" iz računala, općenito... Jedna od točaka koja govori je točka: "Uklanjanje www.mystart search" iz Regisry Editor... Možda je doista tu neki problem, ali, evo slika... Što bih trebao da uradim, jer, ne usudim se ništa da brišem u navedenom' jer je Registry Editor jaakoo osjetljivo područje: 

Zamijeni taj mystart sa google.hr i pretraži registry za slučaj da ih ima još.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
offline
Re: Google chrome
To je to. Slobodno obriši, i javi nam što je bilo.
Optimizam je nedostatak iskustva.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Pokušao sam zamijeniti, kao što si rekao... Znači, www.mystart search - www.google.hr... To sam napravio, te spremio... Opet, u koji god' preglednik ulazim, odmah otvara - www.mystart, iako sam i u postavkama google chrom-a sve podesio kako treba. {#}

10 godina
neaktivan
offline
Google chrome

jesi probao po ovim uputama

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Jesam! Čak sam izvršio i glavni reset preglednika i opet i opet... Otvara na svakom' www.mystart search... Nije mi jasno!!! Kako se riješiti toga?! {#}

13 godina
offline
Google chrome

Jesi li pokrenuo skeniranje sa MBAM-om, HitmanPro-em i EEK-om?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Jesam, jednim od, kojih si naveo...Evo slika:

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Što bih trebao, da uradim?! Kao prvo, koje je na slici, "riskware", to je driver, windows... ???

16 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Pozdrav! Imam jedan problem sa Google Chromeom. Počeo mi se gasiti sam od sebe i izgleda da je problem jer je Chrome ostao bez memorije. (dolje je i slika)

Kako da to popravim tj. oslobodim memoriju na Chromeu?

Chrome ran out of memory Chrome ran out of memory
Miky
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 23:11 (Miky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google chrome
DarioBlack kaže...

Jesam, jednim od, kojih si naveo...Evo slika:

Imaš gamadi. Skeniraj Malwarebytesom i adwcleanerom i ukloni sve što nađu.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
12 godina
offline
Google chrome

Jeli imao netko ova dva problemčića?

http://i.imgur.com/cHNBejp.jpg

 

Tražio sam kako ih se riješiti, ali nisam uspio

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Možeš li obrisati te dodatke?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Možeš li obrisati te dodatke?

Ne, vrate se nakon brisanja

 

Kod klikanja na neki link me preusmjeri na neku xy stranicu, kad ih onemogucim se sve ponasa normalno, ali zelim maknuti to smece

13 godina
offline
Google chrome

Napravi skeniranje sa AdwCleaner-om, obriši sve što pronađe.

Ako to ne uspije probaj sa Avast Browser Cleanup-om.

 

http://www.avast.com/download-thank-you.php?product=BC&locale=en-ww

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Napravi skeniranje sa AdwCleaner-om, obriši sve što pronađe.

Ako to ne uspije probaj sa Avast Browser Cleanup-om.

 

http://www.avast.com/download-thank-you.php?product=BC&locale=en-ww

Za sad je uspjelo, tnx, pratit ću hoće li se vratiti

15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Da li postoji neka app ili Chrome extenzija koja bi omogucila funkcionalnost Google Chromecasta u Chrome browseru? Npr da castujem nesto sa telefona/tableta na Chrome Browser?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

E sad nezz da li je već bilo to pitanje, ako je onda sori..

Imam problem u Google Chrome-u kad bilo sto stisnem, npr. recimo kad upisem u google npr "facebook" i kada stisnem na facebook otvori mi novu karticu i tamo mi otvori facebook i tako za bilo sto kada stisnem na nesto otvara novu karticu. Tražio sam u postavkama ali na moju žalost nisam našao riešenje, pa vas sad molim ako itko zna da mi pomogne jer to jako ide na živce. :) 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Događa li ti se to samo na Google-u ili na svim stranicama?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Događa li ti se to samo na Google-u ili na svim stranicama?

Samo na Google-u, koslko sam prijemetio.

13 godina
offline
Google chrome

Odi na https://www.google.hr/preferences, makni kvačicu sa Svaki odabrani rezultat otvorite u novom prozoru preglednika pa klikni na Spremi.

 

Javi jel problem riješen. :)

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Odi na https://www.google.hr/preferences, makni kvačicu sa Svaki odabrani rezultat otvorite u novom prozoru preglednika pa klikni na Spremi.

 

Javi jel problem riješen. :)

Je riješeno je. Baš jednostavno, nezz kako nisam to sam vidio. Hvala  :)

10 godina
online
Re: Google chrome
razor1988 kaže...
koristim comodo dragon i sad odjednom u gmailu dobivam sljedecu obavijest: Ova verzija pretraživača Chrome više nije podržana. Izvršite nadogradnju na podržani preglednik. Odbaci

podrzani su chrome, mozilla, explorer te safari.. hoce li doci i nekakva nadogradnja za comodo??

hvala

opet isti problem, samo sada na tom chromiumu? koje je sad rjesenje? 

 

hvala

10 godina
online
Re: Google chrome
razor1988 kaže...
razor1988 kaže...
koristim comodo dragon i sad odjednom u gmailu dobivam sljedecu obavijest: Ova verzija pretraživača Chrome više nije podržana. Izvršite nadogradnju na podržani preglednik. Odbaci

podrzani su chrome, mozilla, explorer te safari.. hoce li doci i nekakva nadogradnja za comodo??

hvala

opet isti problem, samo sada na tom chromiumu? koje je sad rjesenje? 

 

hvala

bump

12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

kako da uvezem google chrome sa svim spremljenim stranicama i favoritima s drugog kompa

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice