Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 372.268
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Google chrome

pozz,

 

jedno pitanje vezano uz chrome, da li je to uredu da cim otvorim chrome odma mi se ventovi pojacavaju na par sekundi pa se kasnije smire. 

 

malo iritira. inace dok sam bio na stock cpu brzini nije tako bilo sad kad sam klokao cpu to se desava. hvala

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

jedno pitanje vezano uz chrome, da li je to uredu da cim otvorim chrome odma mi se ventovi pojacavaju na par sekundi pa se kasnije smire. 

 

malo iritira. inace dok sam bio na stock cpu brzini nije tako bilo sad kad sam klokao cpu to se desava. hvala

 rad samog chromea to ne prouzročava, jedino ako imaš koji dodatak add-on možda. Ali ako kažeš kako je prije sve bilo ok, onda ti je to definitivno do klokanog cpu-a

6 godina
offline
Re: Google chrome
Gale92 kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozz,

 

jedno pitanje vezano uz chrome, da li je to uredu da cim otvorim chrome odma mi se ventovi pojacavaju na par sekundi pa se kasnije smire. 

 

malo iritira. inace dok sam bio na stock cpu brzini nije tako bilo sad kad sam klokao cpu to se desava. hvala

 rad samog chromea to ne prouzročava, jedino ako imaš koji dodatak add-on možda. Ali ako kažeš kako je prije sve bilo ok, onda ti je to definitivno do klokanog cpu-a

 pa imam par addons-a ali njih sam i prije imao, i recimo kad upalim chrome odma kao sto sam rekao pocnu se cuti ali nakon minut se smire i rade normalno. 

mozda i je do kloka. hvala svejedno )

IG: _itsmoriarty
12 godina
offline
Google chrome

Promjenio sam monitor(u veći) i imam mali problemčić!

Ne znam kako da povecam velicinu bookmarksa/adress bara/opcenito cijele gornje strane Chromea.

Font sam povecao Ctrl+scroll,ali ovo gore mi je presitno

 

 

 

........EDIT:sada sam skontao da mi rezolucija nije bas ok,iako je slika cristalno cista,sve mi je opcenito presitno,slike koje otvaram ovdje na forumu su mi zamućene ...

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 14:53 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome

Rezoluciju postavi na preporučenu, odnosno, na onu koju tvoj monitor podržava. Veličinu fonta u adresnoj traci i oznakama ne možeš promijeniti. Ono što možeš promijeniti su DPI postavke u Windowsima. To će ti napraviti sve veće u Windowsima i lakše za čitanje.

 

Kako promijeniti DPI postavke, možeš pronaći ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 15:05 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Google chrome

Od svih onih navedenih turotiala pomoglo mi je samo advanced scale settings gdije sam rucno stavio 120% i baš je ok za oko

 

Eh sada imam problem di su mi slike ovdje na foruku "blurry" zamagljene,ne možeš ništa procitati-isto tako kada otvorim tab za emotikone,oni su isto zamagljeni.

Ne znam dali vidiš,ali evo kako to izgleda:

...sve ostalo(okolo) je kristalno čisto!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 18:19 (Milka30).
13 godina
offline
Re: Google chrome

Slike su ti mutne samo ovdje na forumu ili i na drugim stranicama? Ako je samo ovdje na forumu, to je zbog kompresije. Uploader na forumu vrši jaku kompresiju; zato su slike jako loše kvalitete. Ako hoćeš da slike budu bolje kvalitete, prenesi ih na ImgurImgBB ili PostImage, te pošalji link do slika u poruci.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 19:17 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Google chrome

Izgleda da samo ovdje na forumu su mi slike mutne.

Malo sam se igrao sa kalibracijom monitora i malo je bolje,ali iako je ovaj monitor puno veći,fali mi onaj moj mali stari

Ne vjeruj ženi koja laže!
13 godina
offline
Google chrome

Zna netko kako ugasiti auto update na chromu? Zadnja verzija je ukinula postavku "Normal" unutar opcije UI Layout for the browser's top chrome chrome://flags/#top-chrome-md. Probao sam pratiti službeno riješenje ali bez uspjeha. Svejedno ode s verzije 70.0.3538.77 na 71.0.3578.98

 

Edit: preimenovao file googleupdate.exe u k.exe koji se nalazi u C:\Program Files (x86)\Google\Update i više ne radi autoupdate.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 14:06 (zagi55).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Google chrome

je li postoji neki način da se videa u chrome-u na androidu prikazuju na svim web stranicama u full screen-u/landscape-u, a da je pritom rotacija mobitela isključena.. strašno me živcira to, ne koristim landscape mode nikad, isključena mi je rotacija ekrana, al šta se nebi trebalo podrazumjevat da videa uvik idu uvik u landscape mode..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Google chrome

zanima me zasto mi mic prestane radit kad ga zelim koristiti u chromeu, npr video chat ako zelim, kamera radi a mic ne, kad odem u onaj sound da provjerim ne daje mi puls da dobija zvuk. 

 

prije je radilo sad nece, dok normalno na skype-u radi. u postavkama sam podesio da mi dopusti mikrofon.

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

pitanje ....

... prije mi je odmah kad sam kliknuo na skidanje slike izvršilo snimanje na hrad ...... u zadnje vrijeme mi čeka 2-3 sekunde što je iritirajuće (zamrzne se ekran) pa tek onda skine sliku ... da li se to nekome dešava i koje je rješenje .... hvala na pomoći .... testirao sam i nema veze sa Avastom kojeg koristim kao antivirnusni program jer ostali preglednici normalno rade na klik ...... 

No Guts No Glory !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Da li je netko primjetio da mu scroll bude brži, pa spori i tako se naizmjenice mijenja? Kod mene se to događa od danas kada mi se nadogradio Chrome na verziju 74.0.3729.131.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google chrome
Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Google chrome

bye bye Chrome 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Google chrome

Firefoc je već instalirani kao rezerva 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Gdje da uklonim ovo? 

 

 

There is no real me, only an entity, something illusory.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 9:09 (nemampojma).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

Probaj s AdwCleaner

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Google chrome

moze li se ikako podesiti da tokom gasenja/restartiranja racunala chrome ostane pokrenut i da se nakon ponovnog dizanja sustava sam pokrene sa svim tabovima koji su bili aktivni prije gasenja/restarta?

 

u principu mi to funkcionira samo od sebe no nekad jednostavno ne, znaci uopce ne pokrene chrome i svi tabovi mi nestanu naravno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

Moze se...

Prvo namjesti u Chrome kao na slici dole.

 Onda pokreni Run (win+R) i upisi "shell:startup" (slika)
 U taj novootvoreni prozor zalijepi shortcut od Chrome

 

Tako je kod mene i radi sasvim OK.

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
offline
Google chrome

Vidio sam da GC više neće imati podršku za Flash Player od prosinca tekuće godine. Što ćemo onda koristiti? Postoji li neka zamjena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome

Ne samo Google Chrome, ni jedan preglednik više neće podržavati Flash Player, a ni Adobe više neće izdavati sigurnosne zakrpe. Što ćemo koristiti? HTML5, WebGL i druge modernije tehnologije. Stari Flash web sadržaj, naravno, više neće raditi u preglednicima.

12 godina
offline
Google chrome

Facebook mi samo preko Chromea užasno lagga,samo Facebook,samo Chrome!

Sve stranice preko Chromea rade super,Facebook preko Firefoxa i Edgea radi super.

Probao sam iskljuciti autoplay videa u FB postavkama,ne pomaze.

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome

To je do Facebooka, odnosno, načina na koji je stranica napravljena. 

 

Ono što ti možeš napraviti je u postavkama sigurnosti zatvoriti sve aktivne sesije. To će ti ubrzati Facebook, ali samo privremeno.

Druga mogućnost je da prijeđeš na novi Facebook. Nova stranica radi puno bolje u Chromeu; nema nikakvog laga i smrzavanja.

12 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

To je do Facebooka, odnosno, načina na koji je stranica napravljena. 

 

Ono što ti možeš napraviti je u postavkama sigurnosti zatvoriti sve aktivne sesije. To će ti ubrzati Facebook, ali samo privremeno.

Druga mogućnost je da prijeđeš na novi Facebook. Nova stranica radi puno bolje u Chromeu; nema nikakvog laga i smrzavanja.

Novi Facebook?

Ne vjeruj ženi koja laže!
13 godina
offline
Re: Google chrome
12 godina
offline
Re: Google chrome

Moj profil na kompu uopce nema tu opciju,a ženin profil na istome kompu ima.

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
13 godina
offline
Re: Google chrome

Očisti cache i Facebook-ove kolačiće.

 

U adresnu traku upiši chrome://settings/content/all ➡ pronađi facebook.com ➡ klikni na tri točkice ➡ Clear data.

 

Sada se ponovno prijavi na Facebook i vidi pojavljuje li ti se ta opcija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 11:45 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Google chrome

Ne pomaze!

Mislim da je nesta u moji postavkama samoga profila,jer bilokoji drugi profil na mome kompu ima tu opciju.

Ja dosta toga blokiram(reklame,pojedinci,objave...)tako da sam vjerovatno i blokirao nesta sto mi blokira taj update.

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
offline
Re: Google chrome
...ne dobivaju svi korisnici odjednom tu opciju za prebaciti nego malo po malo...treba još malo sačekati vjerojatno...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice