Igrice izbacuju nekakve greske

poruka: 35
|
čitano: 11.076
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

trenutni komp mi je x2 5000 ,HD 4670 , 2GB rama, M51 ploca stara..

 

koju god igricu pokrenem..izbaci mi error nakon odredjenog vremena..neovisno o zahtjevima igrice..i to je ugl neki engine , exe ili dll file...

 

reinstalirao sam drivere svega i svacega..windowse jedno pet sest puta....mijenjao grafu ..al je sve isto..u cemu je prob..sve je to otprilike pocelo kad sam umjesto semprona ubacio ovoga x2..a umisto x5500 ..4670

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

Gle ja bi ti dao sad jedan link od torrenta da skines windowse al nesmijem ako si imo sp3 sp2 ti je najbolji sp3 je nestabilan mnogi se sjecaju kada sam otvorio temu da mi se dize temepratura maticne no ja sam imo sp 3 koji je imo neki fail pa se meni dizalo zatrosenost procesora kak da kazem bio je pre opterecen pa mi se dizala temperatura i chipseta jel procesor moze trpit a maticna slabije.No kod tebe je neki slozen problem probaj stavit windowse sa sp2 i stavi si amd optimizer pomeci novi directx ako nebude i dalje napisi nam problem sta ti tocno napise

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

E novi directx stavi za novemeber 2008

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

nisam bas skuzio vas..sry..ukratko...windows je SP3..al maknem ga lako ako treba...dxdiag sam napravio..nema bas problema..sto je najlakse i najuncikovitije..nemam internet na komp..pisem sa laptopa.inace bi lako update napravio..sto i di trebam skinut

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

Ovo skini i instaliraj.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

instalirao sam zadnji DX 9.0 oc sa zadnjeg BUG-a..nije se nista promjenilo

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

znam da mi je drugi post..al da vam olakasam..to je obicna poruka.."dont send" "send error repor" ..napravit cu screenshot kasnije pa cu stavit ak je potrebno...npr.u Supreme Comanderu izbaci tu poruku i pise da je greksa u nekakvom MOM.exe..ili "ntldr.dll" ili takvog tipa..i to vecina igrica osim PinbalaNevinašce

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

MOM.exe ti je dio procesa od Ati catalyst control centra.Reinstaliraj drivere za graficku i pocisti sa driver sweeperom.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
F1-IVO kaže...

MOM.exe ti je dio procesa od Ati catalyst control centra.Reinstaliraj drivere za graficku i pocisti sa driver sweeperom.

 Vidis ko sto kaze da je 5 6 puta dizo windowse i stavljo drivere to je nemoguce imas neki vrag  na cd od winsa!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
razer1911 kaže...
 Vidis ko sto kaze da je 5 6 puta dizo windowse i stavljo drivere to je nemoguce imas neki vrag  na cd od winsa!!
Moguce je da ima neku slipstreamanu verziju windowsa i neki od servisa su ugaseni ili je nesto ˝nepotrebno˝ izbrisano iz instalacije.
Kleky probaj bacit neki screenshot.
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
kleky kaže...

trenutni komp mi je x2 5000 ,HD 4670 , 2GB rama, M51 ploca stara..

 

koju god igricu pokrenem..izbaci mi error nakon odredjenog vremena..neovisno o zahtjevima igrice..i to je ugl neki engine , exe ili dll file...

 

reinstalirao sam drivere svega i svacega..windowse jedno pet sest puta....mijenjao grafu ..al je sve isto..u cemu je prob..sve je to otprilike pocelo kad sam umjesto semprona ubacio ovoga x2..a umisto x5500 ..4670

 Mozda bi ti mogli pomoci ako bi nam  tacno napisao kakav ti erorr izbaci. Dakle, citav sadrzaj greske i sta pise ili kakav screenshot. Takodjer navedi koju igru/e igras.
razer1911 kaže...

Gle ja bi ti dao sad jedan link od torrenta da skines windowse al nesmijem ako si imo sp3 sp2 ti je najbolji sp3 je nestabilan mnogi se sjecaju kada sam otvorio temu da mi se dize temepratura maticne no ja sam imo sp 3 koji je imo neki fail pa se meni dizalo zatrosenost procesora kak da kazem bio je pre opterecen pa mi se dizala temperatura i chipseta jel procesor moze trpit a maticna slabije.No kod tebe je neki slozen problem probaj stavit windowse sa sp2 i stavi si amd optimizer pomeci novi directx ako nebude i dalje napisi nam problem sta ti tocno napise

 He he. Tko ti je to rekao?
Service pack 3 koliko ja znam nepravi probleme. Imao sam Windows SP3 i na slabijoj masini od tvoje te uopste nije bilo nikakvog trzanja, rusenja niti veceg ili manjeg zagrijavanja  cipseta, niti bilo koje komponente.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

Ja sam imao piratsku verziju tak da i mojm se nekim kolegama dogadalo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
razer1911 kaže...

Ja sam imao piratsku verziju tak da i mojm se nekim kolegama dogadalo

 Imam je i ja piratsku, cak sam slipstreamao sp3 na piratski WinSp2, i jos poizbacivao neke stvari i opet ne pravi probleme sto se tice pregrijavanja niti izbacivanja iz igara.
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
15 godina
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
boxer kaže...
razer1911 kaže...

Ja sam imao piratsku verziju tak da i mojm se nekim kolegama dogadalo

 Imam je i ja piratsku, cak sam slipstreamao sp3 na piratski WinSp2, i jos poizbacivao neke stvari i opet ne pravi probleme sto se tice pregrijavanja niti izbacivanja iz igara.
 Gle imam dobar komp stvarno ak oces mogo bi ti nabrojit komponente ali kad sam imao sp s winsima meni je procesor bio preopterecen zagrjavo se jako normalno procesor moze da trpi ali maticna ne pa mi je zato pistio komp u igri kuzis o sad je sve u redu i reci mi bar jednu razliku izmedu sp i sp3.
15 godina
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

Bezveze idemo u offtopic.

Ako si ti uvjeren da tebi sp3 ne valja i da ti se komp pregrijava zbog toga nemam te ja sta vise ubjedjivati.

Ja samo kazem da se to meni ne desava, niti mi rusi igre. Tako da ja mislim da nije do sp3.

Toliko o tome.

 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

stavit cu par slika..pa ono   Supreme Comander..imperium romanium..i tako...iz svih me igrica zna izbacit samo trepne i otvori se desktop..i ko da nista nije bilo..windowsi ..neznam dal su piratski..al su preprzeni od sprzenih..ko zna od koga je to..

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska

najbolje nađi na netu nove windowse, sigurno je greška u njima, ja sam do sada skinuo nekih desetak dok nisam našao najoptimalnije i koji najbolje rade.

 

ja sam imao problem sa win sp2, nakon nekog vremena neke igre blokaju (ne sve) nakon reinstalacije tih istih sve radi normalno do nekih par mjeseci, pa opet

 

mož biti da dobro nisu sprženi ti windowsi, zna se desiti, iz iskustva

15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

ok..probat cu nabavit nove windowse..necu skidat jer nece do preksutra...eventualno ak je jako malo..neka mi neko da link

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska

piratluka nema na forumu, morat ćeš se malo sanći po netu, uglavnom imaš i tipa gamer edition i sl, instalacija ti je nekih stotinjak mb

15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

a nece se meni to do preksutra skinut...nis..pitat cu nekog frenda da mi posudi...

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

ok..prije nego sto kompletno "shebem" HDD..sto jos moze bit osim windowsa..jer mi je steta..puno pjesama imam

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

e a jel ti igra mozda org ili pirat....?svakako nowe windowze...

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice izbacuje nekakva geska
kleky kaže...

a nece se meni to do preksutra skinut...nis..pitat cu nekog frenda da mi posudi...

 posudi od nekog origigi windowse sp2 i nađi neki dobar activator na netu...isključi automatic update i to je to...ja imam takve i nemam nikakvih problema s njima
Intel Celeron 2.40 Ghz, 768 mb DDR,Evga GeForce FX 5200 128MB,40gb HDD
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

ma igrice su origgigi...na svim mogucim igrama..evo ..instalirao sam maloprije SpaceForce:Rouge Universe, i izbacuje da je greska "core.dll"

 

 

ovako..idem malo na off topic..al je slicno vezano...instalirao sam te shebane windowse takodjer i na SATA disk..koji bi odbio ucitavati nakon par mjeseci(windowse)..rekao mi je ovaj..da je to zato jer nisam instalirao nekakve drivere...tako da sam  trenutacno na nekoj IDE kanti od 40 gb...htio bi nekako to sa IDE diska bez windowsa nekako kopirat na SATA disk...da ne moram sve drivere i igrice nanovo...

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

ma zajebi to formatiraj sve sto postoji.....nadji windows sp3 updejtaj i zivi srećno ........ako ti ni to ne uspije kupi novi com...

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

nove windowse sam stavio..formatirao hard..isto je opet..a da probam zamijenit ploču?

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuje nekakva geska

probaj jer si reko da je stara a grafa i jos nesta da je novije

Core2Duo 3.16 GHz,ECS P43T-A2 ,Buffalo 3 GB ram 800,ATI 4850 512 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuju nekakve greske

ma..prije sam imao staru grafu...sad imam novu..i jednako usrano zajebava s obedvije...sto jos moze bit_-

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Igrice izbacuju nekakve greske

kad instaliram nfs most wanted ili uderground 2 sve oce da se instalira ali kada udjem u igricu izbacimi ono dont send jer moze neko da mi pomogne

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igrice izbacuju nekakve greske

Koliko ti je jaka grafička kartica? Imaš li zadnje drivere?

Piracy lives forever!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice